Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hörghurut csillapítására van...

Hörghurut csillapítására van népi gyógymódotok, ami bevállt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a mellére sertészsíros ruha.Ez szokott segíteni.Rosszat nem csinálsz vele.
2010. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is többször szenvedett hörghuruttal (elkapta a nagyobbtól, csak nála súlyosabb lett, a nagyobbik most kezdte az ovit) S kínomban kipróbáltam a fokhagymát. S bevált! Most is elkezdett köhögni, vittem orvoshoz, s mondta, hogy ez még csak légcsőhurut, s tudtam, hogy ez másnapra lejjebb megy.Mindig így volt.Mindig hörghurut lett belőle. Lereszeltem a fokhagymát(egy gerezdet), egy kiskanál mézzel "lenyomtam a torkán".Nem akarta bevenni. Utána kapott egy pici édességet. Mostmár lenyeli. Nem ment lejjebb a tüdejére, voltam fül-orr-gégésznél is. Úgy hogy esküszöm a fokhagymára.Naponta 3X egy gerezdet adok Neki.Már szinte nem is köhög, az orrát is csak kétszer kellett leszívni.Egy hét alatt ennyire kikupálódott.Eddig meg sorra kapta az antibiotikumokat.S a fül-orr-gégész mondta, hogy a sok gyógyszer miatt nagyon vérszegény lett. Úgyhogy vasat is szed.Azért lesz mindig ennyire beteg.A gyógyszerek mellékhatásaira kap most is gyógyszert. Megfogadtam, hogy ezentúl minden nap kap egy gerezd fokhagymát, amíg egészséges, s ha beteg hármat. Ez olcsóbb, s ami a legfontosabb, nem teszi tönkre a kisfiam egészségét.
2010. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,meg fogom próbálni.
2010. nov. 14. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Vajon arcüreg gyulladáskor szabad adni a fokhagymát?

Kisfiamnak is hörgőgyulladása van, de arcüreg is:(

2011. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fokhagymás méz mindenre jó:) baci és vírusölő a fokhagyma, a legjobb természetes antibiotikum. nekem szerencsém van, a fiam szereti, miközben forgatja a szájában mondogatja, h a thomas is szereti és a wilson is...:) én meg megdícsérem 5ször, h mennyire ügyesen eszi ezt meg és már lent is van:) ami régebben, mikor még nem mertem ezt adni neki eltartott 1,5 hétig, az most 3 nap. nem beteges, eddig igazándiból kb csak náthák voltak, abból sem sok, de ha látom rajta, h taknyosodik, rögtön ezt kapja és max. 3 nap alatt el is tűnik a betegség.
2011. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA nem is népi, de nálunk ez bevált: BAbyloofot vettem és egy bögre forróvízbe tettem belőle egy kiskanálnyit. Ágy mellé tenni és így altatni. Hagyma- és égetett cukor teát lehet még itatni.
2011. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm akkor a fokhagymás tippet, ki is próbálom, ha felébredt.

Az a gondom, h a hörgőgyulladás úgy tűnik, h elmúlt, de az orra nem folyik, hiába a sok orrcsepp, szívás, melegítés, nem indul meg:(

2011. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen nedves a levegő a lakasban.En vizes lepedőket teregetek ki,ahova csak lehet,es sós kamillat parologtatok.
2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!