Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúp mellett lehet...

Viburcol kúp mellett lehet használni pl. Nurofent fogzási fájdalom csillapítására?

Figyelt kérdés
vagy mi az ami tartósan jó fájdalomcsillapításra 13 hós gyereknél. Eddig segített a Viburcol, de 3 napja már az is kevés...van valami tanácsotok?Köszi!
2011. jan. 7. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagy fájdalmaknál nurofen vagy panadol is jó. Természetesen lehet használni a Viburol mellett ezeket.
2011. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megerősítem az első válaszolót. én használtam a viburcol mellett a nurofent, igaz, akkor már annyira durva volt, hogy alig használt, de azért jobb volt, mintha azt sem kapta volna.így legalább 2-3 órát végigaludt egyhuzamban és nem ébredt 20 percenként.
2011. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szerekben nincs hatóanyag, tehát bármennyi adható belőle, fizikai szinten nincs hatásuk, így értelemszerűen mellette adhatók a hatóanyagot tartalmazó gyógyszerek.


Az áttörés előtti két-három napban én is szoktam Nurofent adni alváskor, ha kell.

2011. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!lehet vény nélkül kapni?
2011. jan. 7. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindegyik vény nélküli.
2011. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már csak annyit szeretnék még, hogy a nurofent elalvás előtt adja, vagy amikor éjszaka felkel és nem tud aludni. A kúpot mindig elalvás előtt adtam.
2011. jan. 7. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már elaludni sem tud a fájdalomtól, akkor elalvás előtt, de ilyenkor éjjel vagy hajnalban általában meg kell ismételni, vagy ha elalszik, akkor ébredéskor. Én onnan tudom, hogy biztosan a foga, hogy ilyenkor se cicit, se cumit nem fogad el, és keservesen sír. Sajnos a beadást követően 30-40 percig még sír, mert akkor kezd csak hatni. Legutóbb csináltam olyat, hogy dentinoxot is tettem az ínyére, mert az kb. 20 percig hat, és így nagyjából a Nurofen hatásáig "csak nyöszörgött", és nem üvöltött, legalább a nagyobbik lányom tudott aludni.


Viszont 2-3 óránál nem hat tovább az sem... :o( A fogzás ilyen.


Minden jót!

2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én elalvás előtt adom neki a Nurofent, fürcsi után a Viborcol kúpot. Így legalább alszik éjszaka, napközben így se nagyon....
2011. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!