Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiú mivel játszik,...

4 éves kisfiú mivel játszik, mi a kedvenc játéka, kedvenc meséje?

Figyelt kérdés
Látogatóba megyek, nem tudom mit vigyek, vegyek a gyereknek.
2010. nov. 15. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnál a Verdás, Pókemberes, Toy Storys dolgok abszolút nyerők, bárminek örül, amin ezek vannak, pl. kártya, memóriajáték, puzzle, autók, de bármilyen ruha, cipő, chips, gabonapehely stb.

Amúgy autózni szeret a legjobban, a leggagyibb kisautóval is tök sokáig eljátszik :)

Kedvenc meséit írtam.

Amúgy mennyit szánsz az ajándékra?

2010. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dettó! Csatlakozom az előttem szólóhoz, az én kisfiamnak is ezek a kedvencei. :) februárban tölti a 4.évet :)
2010. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3000 körül gonfolkodom, mert már vettem egy nadrágot és felsőt neki 5000- ért. Ágyneműhuzaton gondolkodom.
2010. nov. 16. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy pakli kártyának is biztosan örülne, kisfiam most kapott egy motorosat, 350 Ft volt amúgy, de volt Kresz táblás is, már bánom, hogy azt nem vettem, mert mostanában mindig a táblákról kérdezget menet közben :)

Nálunk az ágyneműhuzat nem lenne nyerő, mert párna nélkül, hálózsákban szeret aludni :)

De persze ha tudod, hogy párnája és takarója van, akkor tök jó ajándék!

Bár szerintem játékkal lehet őket a legjobban lekenyerezni :)

Ja és Kinder tojást is vigyél, ha gondolod, azt minden gyerek imádja (általában) :)

2010. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Meglett az ajándék, a tescoban akciós volt, 3500ft, buzz lightyear öszerakható figura.

Bízom benne hogy fog neki tetszeni, szombaton kiderül:)

Barátnőm a multkor mondta hogy annyi játéka van mint a fene, de hát csak annak örül a gyerek nem? A ruhákt még nem nagyon értékelik.

2010. nov. 17. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Na az biztosan tetszeni fog neki :)

Az én kisfiam a ruhákat is értékeli amúgy, a múlt héten zoknikat és harisnyát kapott (persze Verdásat) és mutogatta mindenkinek őket, egész délután a harisnyában rohangált, nem volt hajlandó levenni :)

2010. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az autók nagyon jók, sőt a daru, markoló ilyesmik is nem túl nagy, vihetitek akár a játszóra homokozni, az aztán a nagy élmény, csak mint az igazi gépek.
2010. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A faszával!
2010. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!