Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a gyereked kedvenc...

Melyik a gyereked kedvenc meséje? Te is "szereted"?

Figyelt kérdés
Úgy értem van sok mese amit imádnak a gyerekek, például az Elmo, amitől viszont én megőrülök. De vannak mesék amiket én is megnézek a gyerekekkel szívesen.
2011. okt. 14. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiammal szivesen megnézem a Thomast,Postas Pat,Bob mestert,Bogyó és Babóca,Verdák,Sam a tűzoltó stb.Én szeretem a mesefilmeket de persze nem mindegyiket.
2011. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

csak olyan mesét engedek nézni, amit előzőleg láttam, és átment a szűrőmön. Ami idegesít, azt eleve nem engedem (Eperke, Elmo, Dóra.....stb).

Ez is az oka annak, hogy nemrég elállítottam a minimaxot is (a többi mesecsatorna be se volt állítva), és csak olyan meséket nézhetnek, amiket a netről töltöttem vagy dvd-n vettem.


5 éves a lányom és 2 éves a fiam, bár ő szerencsére nem tévézik, csak néha leül pár pillanatra a nővére mellé, mikor ő mesét néz.

2011. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Phineas és Ferb

Konkrétan függő vagyok :)


De szeretem az összeset, amit a gyerekem szeret:

Mickey egér játszótere, Pingu, Timmy bárány, Milo nyuszi, Bogyó és Babóca...

2011. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nálunk most a Verdák a "menő" , naponta 2x és nem unja....:S
2011. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2éves kisfiam egész nap a vakond mesét nézné.Aranyos igen,de amikor már ötödszörre nézzük ugyanazt a rész kicsit uncsi :) Nagyon nehezen lehet elcsábítani játszani,de azért csak kitalálok mindig valamit!
2011. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

19 hónaposom a sihu meséért van oda, a Chuggington-ért!

Ezt én is szívesem nézem, de max 15-20 percet nézni!

2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A kicsi fiam 3 éves,szereti a dínóvonatot,ezt aranyosnak tartom,a nagyobbik 7 éves a cartoon network-ot nézné,ez viszont kiborít,mintha kiszívnák az agyamat:)
2011. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál most a Verdák,kicsi piros traktor és a Roary a menő.Van hogy énis leülök vele,a főcím zenéket már kívülről tudom!
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Micky egér őrület van.Én már 1 hét után kezdtem unni, ,már kívülről tudom, de hát ezt kell szeretni....
2011. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hunyor major
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!