Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyurmáztok vagy festetek...

Ha gyurmáztok vagy festetek 2-3 éves kisgyerekkel, vesztek speciális, kifejezetten gyerekeknek való gyurmát és festéket vagy használjátok az "általános" gyurmát, festéket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a play dooh-t vettem, ennek jó illata van, nem ragad a kezünkre. Megenni ezt sem ajánlott, de úgy sem hagyom egyedül vele. Festéket még nem próbáltam használni.
2010. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén a Play doh-t használjuk. Szerintem fontos a jó minőség, mert óhatatlanul kerül a földre, szőnyegre, ruhára. Festékből, filctollból és zsírkrétából olyan van ami vízzel lemosható. Lehet hogy drágább, de nem kellett még kidobni miatta ruháját, viszont amit az oviban használtak az kimoshatatlan foltokat hagy.
2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyurmából megúszhatod olcsón ha te csinálod és akkor olyan színűre fested amilyenre szeretnétek.

Neten találsz rengeteg receptet.

2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én kicsi voltam, sóliszt gyurmával játszottam, én ugyan nem ettem meg, de a kutyánk igen. Volt olyan festékem, amivel ujjal lehetett festeni, gondolom, az is ilyen gyereknek való, és olyan zsírkréta, ami nem tartalmaz mérgező anyagokat. (a csomagolásán egy gyerek volt, amelyik rágta a zsírkrétát). Sajna ebből én azt szűrtem le, hogy lehet rágni, és szétrágtam.
2010. nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!