Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig lehet sportkocsival...

Meddig lehet sportkocsival menni a városba?

Figyelt kérdés
vagyis meddig nem ciki s.kocsival sétálni a gyerekkel?
2010. nov. 17. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Addig, amíg a gyermekedet biztonságban tudod a babakocsiban, ahelyett, hogy utána futkoss.

Ez nem cikiség kérdése szerintem.

Én most olyan 3 évet mondanék. 2 éves lesz a fiam és messzebbre el sem indulunk kocsi nélkül.

2010. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lányom 2 évesen már bele sem akart ülni a kocsiba....

Aze´rt 3 éves nagy "gyerek" babkocsiban szerintem már "ciki"....

2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azért nálunk érdekes lenne, hogy átbuszozzuk a fél várost, bevásárlóközpontba vásárolunk és a 2 éves gyerekünk mindezt gyalog megteszi. Először rohangál, majd le akar ülni.

Szoktatás kérdése az egész.

Egyedül sem tudom elképzelni a bevásárlást kocsi nélkül. Gyerek ellenkezőleg megy, énmeg utána csomagostul??? na, ne...

2010. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek még gyakorolni kell, no, ez van.

Én 21 hónapos ikrekkel nem viszek babakocsit sehová. Tudják, mi a dolguk, mert megtanulták, aztán ennyi.

3 évest már felettébb cikinek gondolnék én is... Oviba is babakocsival jár?

2010. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 hónapos a kisfiam. Imád babakocsizni. Szerintem 2,5 éves korig egyáltalán nem gáz.
2010. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, három évesen még simán beleültettem a lányomat, sőt, volt, hogy elmentünk vásárba, piacra és már négy éves volt, de tudtam, hogy nem szereti a nézelődést, ténfergést, ezért vittük neki a sportkocsit. Ha nagyon fáradt volt, bele tudott ülni és nem nekünk kellett cipelni. Engem nem érdekelt mások véleménye, nekünk így volt kényelmes.
2010. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a kérdés az volt, meddig nem ciki, nem az, hogy téged érdekel-e, hogy ciki dolgot csinálsz...
2010. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15:19-nek: igazad van, nem jól válaszoltam, azt akartam érzékeltetni, hogy szerintem addig nem ciki, amíg ő úgy érzi (tehát: szerintem nem ciki, ha valaki egy négyéves gyereket tol babakocsiban, bár valószínű, hogy a többség nem így látja, ahogy az eddigi véleményekből is kitűnik). (14:50-es voltam)
2010. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-2,5 éves korig.Én a lányomat kb. 2 éves korig ültettem bele,de a vége felé már csak messzebb utaknál.
2010. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú.Azért 4 éves gyereket kocsiban tolni......A gyereket nem zavarta??Nem akart iinkább sétálni,mint mások???
2010. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!