Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatom együtt a Béres cseppet...

Adhatom együtt a Béres cseppet, és a Multitabs immunot, vagy a már sok lenne?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves múlt, bölcsis, többet van itthon betegen, mint amennyit bölcsiben. Augusztus végén elkezdtem neki adni a Béres cseppet, annyit javult tőle, hogy nem lázasodik be minden náthával, mint tavaly, de köhög, befullad, náthás 2 hetente.

Egyik ismerősöm javasolta a Multitabsot. Kettő együtt sok lenne?


2010. nov. 19. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, de szerintem a Béres csepp tökéletesen elég. Esetleg januártól próbálj meg váltani a másikra. Mi homeopátiás Oscillococcinumot és Echináceát szedünk. Nekünk jól bevált, szintén kétéves múlt a kislányom, igaz ő nem bölcsis, de sok helyre járunk, pl angol, babúszás, stb., és nem szokott beteg lenni.

Kevesebb betegeskedést nektek!

Üdv!!

2010. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy csak 4 éves kortól kaphat Multitabs immunot.

2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a dokitokat is, de én is úgy tudom, hogy a Multitabs-ot 4 éves kor után ajánlják.

A kettő együtt szerintem is sok lenne.

Az Oscilloc. és az Echinacea tényleg nagyon jók, azokat lehet adni a Béres mellett is.

Plusz napi min. 1000 mg C vitamin, ezt homeopátiás orr-fül gégész szakorvos mondta, a napi 60 mg semmire sem elég szinte.

Ja és 5 éves korig eltarthat a betegeskedés, a kisfiam már 3. éve jár közösségbe, de ősszel már 3x volt beteg :((((

2010. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Akkor ezt nem adom, viszont a homeós dolgoknak utána nézek.
2010. nov. 20. 14:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam mindkettőnek. Látom ti gyakorlott homeósok vagytok. Segítenétek?

Ebből a kettőből mennyit adhatok kislányomnak? 2 éves,és 11-12 kg.

Mennyi kell megelőzésre, és kezelésre?

2010. nov. 20. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Oscillo-t megelőzésre heti 1-et ajánlanak.

Echninacea-ból mindenhol mást ajánlanak, nekünk a homeós doki napi 2x5 golyót ajánlott a D4-ből 1 hétig, majd 1 hét szünet és így tovább.

Viszont ezeknél nagyon fontos betartani az előtte-utána 1/2 órás nem evést, nem ivást (kivéve víz) és a fogmosást, ill. illóolajokat sem szabad használni, pl. a Baby Luuf balzsamot.

2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és persze mindenképpen kérdezz rá a dokitoktól is!
2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!