Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy adjam gyermekemnek a...

Hogy adjam gyermekemnek a Béres cseppet és a Cebion cseppet? Ti hány csepp Bérescseppet és hány csepp Cebion cseppet adtok? Együtt adjátok a kettőt? Naponta hányszor?

Figyelt kérdés
Lsz. azt is írjátok meg, hogy mennyi idős a gyerkőc!
2011. okt. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

10 csepp Béres csepp, 5 csepp Cebion csepp.

2,5 éves

2011. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Béres cseppben tudok segíteni,a másikban nem.

Testtömeg:

10-20kg, 2x5 csepp csak megelőzés céljából, panaszok kezelésére 2x10 csepp

20-40 kg: 2x10 csepp megel. c., 2x20 csepp panaszok esetén

40 kg felett: 2x 20 csepp, 3X20 csepp pan. esetén

2011. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 3 és 1.5 évesek, de mindketten kb 12 kilósak. Én (a gy.dokink által jóváhagyva) a következőképp adom nekik:

10 csepp Béres + 10 csepp Cebion C vitamin, langyos teába v szörpbe keverve.

Tejtermékben és nagyon meleg italban nem lehet adni. Én azért adom egyeben nekik, mert reggel én vagyok velük és így tutira megisszák, míg du/este apával vannak és félek ,hogy elmaradna a második 5 cseppes adag... különben lehet hogy kétszerre adnám a nap folyamán. De a doki szerint így is lehet adni, szóval nem aggódom emiatt túlzottan.

Nemrég vettem multivitamin készítményt is nekik, kiderült, hogy egyiküknek sem ízlik és nem hajlandók kanálról bekapni, úgyhogy ezt is belelöttyintem a reggeli teás béreskoktéljukba.

Ha betegek, akkor dupla C vitamint kapnak, illetve akkor apjuk is ad nekik este pluszban...

2011. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 20. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén egy három- és egy másfél éves anyukája. Mindkettőnek 10 csepp béres és 10 csepp cebion, szintén gyerekorvossal megbeszélve.
2011. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!