Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek egy 9 éves kislányn...

Mit vegyek egy 9 éves kislánynak, és egy 4 éves kislánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A 9 évesek újabban hanamontana őrületben vannak,biztos ó bármi, ami ezzel kapcsolatos. :)


A 4 évesnek meg vmi hercegnős. Vannak nagyon szuper foglalkoztatók, kifestők is. Én a 4 éves lányomnak baldachint fogok készíteni az ágya fölé. És csillogós rózsaszín ruhát fog rajzolni a mikulásnak, szal az is kell. :DDD

2010. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na jó, nincs 4, csak 3,5. :DD
2010. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lacikaaaaa válasza:
Kifestőt,mesekockát,kirakót,könyvet,gyöngyöt,színes ceruza készletet,esetleg babát,vagy bármi zörgő sípoló vinnyogó dolgot ami természetesen a te idegesítésedre szolgál xd,ruhát,kicsiknél a póni is nagyon kapós,bármi más játékot.
2010. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 9 éves. Ő már nem szereti a Hannah Montanát, de van aki még igen. Az intersparban most akciós a Hannah Montana twister táncszőnyeg, de lehetne még könyvet (lovas témájút), társasjátékot pl. Cluedo, labirintus stb., ruhát. Lányom gyűjti a little pet shop figurákat is és az osztályban a többi lány is oda van értük. Esetleg valamilyen kreatív készletet pl. festés számok alapján (ravensburger), vagy vasalós gyöngy, ékszerkészítő, táskakészítő stb.

4 évesek pedig nagyon szeretik a my little pónikat, barbie babákat, little pet shopot. Ezenkívül neki is lehetne mesekönyvet (hercegnős, pónis, állatos), társasjátékot pl. Csupa csupasz tyúkeszű, bukfencező majmok, kicky ricky, Lotti karotti stb.

2010. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát a picinek valami plüss, vagy baba vaagy tudom ilyen játék étkészlet (esetleg doktornénis játék cuccok). Ezen kívül még mesekönyv... vagy nah ilyen képes könyv, vagy nagy darabos kirakó... Szines ceruza, festék, szinező stb.

Ha szadista hajlamaid vannak és nem élsz egy fedél alatt a gyerekkel akkor valami zenélős játékot (bár aki egy házban lakik a gyerekkel az átkozni fog... tapasztalat). Ezen kívül még esetleg valami mesedvd jöhet szóba... igazából szerintem 3-6 éves kor között a legkönnyebb a gyerekeknek játékot venni.


A kilenc évesnek nos ez nehéz ügy pedig a húgom is annyi... gondolom ez a hannah montana-s örület beválhat (bár az én tesóm nem igazán tudja mi az). Társasjáték az mindig jól jön, húgom azt kap, meg valami disney mese filmet (esetleg valami klasszikus hamupipőke, pán péter, kis hableány, a mai kicsik már nem is ismerik azokat a meséket amiken például az én korosztályom nőtt fel) esetleg könyv...

Jajj emlékszem én mit kaptam mikor kb annyi idős voltam, üveg festéket, meg gyöngyfűzéshez cuccokat (kreatív gyerek voltam :D)


16/L

2010. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!