Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól el lehet játszani a...

Jól el lehet játszani a 3cm-es fa építőkockákkal? Nem túl kicsik? Megér ennyit?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2.

ilyet is vettünk, imádja:

[link]


vagy ennél is legosabbra gondolsz?

2010. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi már rég megvettük mert, az uncsi tesónál is azzal játszottak és már akkor nagyon tetszett neki. De én úgy tudom, hogy mindig van, csak mi akkor épp akciósan vettük meg. Amúgy sem drágább 3000-nél. De nézd meg, ha van a közeledbe tesco.
2010. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak a legos ötletek! :) Szét fogok nézni. De a tesco-ban is. :) Végül is az eredeti tervem fából volt. :)Köszi!
2010. nov. 21. 15:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem a kislányomnak a 2. születésnapjára: [link]

Azóta is ez az egyik kedvenc játéka! Magas tornyot épít, maj lerombolja :) Persze, ahhoz, hogy tudjon vele játszani, nem árt néha az elején leülni vele és közösen építeni.... Egy 2 éves nagyon szépen eljátszik az építőkockákkal, ha eleinte mi is leülünk mellé :)

2010. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Kedves utolsó! Ez is gyermekfüggő. Én mellette ültem, építettem, ő max. lerombolta, majd továbbszaladt az autóiért, játékfiguráiért. Nem érdekli, ülhetek én mellette.

Nem kellene általánosítanod.

Ő rohangálos, nem az az egyhelyben megülős. Formabedobókat szereti, állatos párokat párba rendez-együtt játszunk - de nem épít tornyot, sőt egyáltalán nem érdekli.

2010. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi, nem általánosítottam, csak sajnos tapasztalatból írtam, amit írtam. Sok szülő úgy gondolja, elég, ha m,megveszi a játékot és odaadja a gyereknek, az majd tudni fogja, mit kezdjen vele. Ez nem így van. Mondjuk,te is általánosítottál a válaszodban.... Kedves kérdező! Próbáld ki, mit kezd a tiéd a kockákkal! ja, különben óvónő vagyok, tudom, hogy kb. milyen játékok mennyi idős korban használhatók... még ha egyik- másik gyereket éppen nem is érdeklik ezek ... de őket is csak ideig-óráig, aztán általában ők is megszeretik...csak próbálkozni kell...
2010. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Kedves Utolsó, egyet értek veled.
2010. nov. 22. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!