Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereked este...

2 év körüli gyereked este mennyi ideig szokott fürdeni? Szokott közben játszani?

Figyelt kérdés

Kislányom imád fürdeni néha alig tudom kikönyörögni a kádból,van úgy,hogy valami cselhez kell folyamodni,hogy kijöjjön..30-40 percet biztos fürdik.Gumi teknős,és a kacsái a kedvenc.Nálatok?Gyereketek szeret fürdeni?Hogyan zajlik nálatok a fürdetés?


köszönöm a válaszokat előre is!


2011. dec. 1. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

2 éves a kislányom, azzal kezdjük, hogy megfürdetjük, és akkor utána játszik. Ő sem akar kijönni, mikor ki akarom hozni, de kb 20 perc után szól, hogy jönne.

(Viszont volt olyan időszakunk, kb másfél évesen, hogy minden fürdést végig ordított, annyira utálta valamiért.)

2011. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fiam kb 1,5 éves koráig kádban fürdött.aztán mindig ordított a kádban,így pár hónapig zuhanyzott.akkor csak 10 perc volt a fürdés,locsolt a zuhannyal.aztán a zuhanyban ordított,így elővettük a kádat újra.na azóta ha hagynánk,egy órát ülne a kádban.markolókat,traktorokat visz a vízbe.ha szólok,hogy vége a fürdésnek,akkor közli,hogy anya én még játszok,és nem akar kiszállni csak nagy hiszti árán 2 éves három hónapos
2011. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiam februárba lesz kettő. Igen, nagyon szeret fürödni. Persze nem mindig van hozzá kedve, de ha már bent ül a kádban, akkor imádja. De ez nekem nem gond, mert fogom és viszem, ha meg azt akarom, hogy kiszálljon, akkor kiveszem. A 4 éves lányommal már más a helyzet, őt már nehezebben kapom fel, mert erősen tiltakozik. Na, ő nem akar fürödni, aztán meg nem akar kiszállni. Szinte minden este balhé van ebből. De ez életkori sajátosság.
2011. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves. Olyan mint a kacsa. Először megfürdetem, utána pancsolhat. Min. 20 percet játszik a kádban. Alig bírom kiszedni a kádból.
2011. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pont 2 éves a fiam :)))

imád pancsolni ő is, vagy megmosdatom és játszik olyan 20 percet míg mondókázunk, vagy apával fürdenek együtt, na az tényleg sok idő, van, hogy 30-40 percet is áznak, 2x-3x engedik újra a kádat én meg a hajamat tépem.

szerencsére nincs már balhé a kiszállásból csak a szája görbül de pár hete végre megértette ha azt mondom, hogy kiszállás, akkor kiszállás van nem pedig hiszti :)

2011. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy először fürdetitek, utána pancsolnak...mi is sokáig fürdünk, de először mindig játszik, utána megmosdatom, kijön, felveszi a fürdőköntöst és fogat mosunk.
2011. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is először játszunk (addig is ázik le a kosz:-), majd kiszállás előtt megmosdatom és fogat mosunk. Kb 25 perc
2011. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!