Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte a gyerek, amíg...

Hogy viselte a gyerek, amíg kórházban voltatok szülni?

Figyelt kérdés
2, 5 éves lányom van. Holnap kell befeküdnöm a kórházba, de egész nap csak sírok. Tudom, hogy jó helye lesz, apa vigyáz rá + a mamák is járnak naponta, de akkor is ki vagyok miatta. Legalább egy hetet bent kell maradnom, mert valószínű császár lesz.
2010. nov. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 gyerekem van, a 3.-kal sajnos 3 hétig voltam bent, de jól viselték. Persze sírtak, hogy hiányzom nekik, de az apjuk és az anyukám annyira jól el volt velük, hogy végül is semmi baj nem lett :) Ne izgulj, nálatok sem lesz semmi baj! ;) Gondolj bele, mennyi anyuka megy el úgy szülni hogy várja otthon a többi gyerek, ne idegesítsd ezen magad ;)
2010. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem jól viselte a kisfiam, pedig addig a mamánál "nyaralt". Ő is 2 és fél éves volt.

Minden nap meglátogattak.

2010. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj nem idegeskedni ezen, koncentrálj a kistesóra. A nagy pedig nem is fog később emlékezni rá, hogy nélkülöznie kellett anyut egy hétig. :) Szuper dolga lesz, te pedig próbáld magad kipihenni, amíg tudod!

Minden jót!

2010. nov. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!