Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 év körüli babának mivel...

1,5 év körüli babának mivel méritek a lázát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én lázmérővel. Más ötletem nincs is...

Fenékben.

2010. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem engedi a lányom.Ficánkol,és kimozdul mindig a hőmérő:(
2010. nov. 21. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Digitális lázmérővel, hónaljban. Addig énekelek vagy mesélek neki valamit. Aránylag nyugodtan kivárja.
2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megpróbálom hónaljban mérni,hátha sikerül..

2010. nov. 21. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Digitális 10 másodperces lázmérővel hónaljba. Az ölembe ültetem, nekem háttal és átölelem, így a lázmérőt is oda fogom és őt is nyugtatom, közbe valami érdekeset mutatok neki.
2010. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most kaptam digitális hőmérőt, azt írta a hónaljban bármilyen mérővel legalább 10 percig kell mérni. A 10 másodperc akármi a szájban, végbélben adnak pontos eredményt.

Ledöbbentem. Nem tudom egyébként mi alapján írta ezt, mert most olvastam erről először és a kórházban sem mondták, hogy digitálissal tovább kell mérni, mintahogy az jelez.


Egyébként én hónaljban (bár attól még jobban üvölt), de nem szoktam annyira precizen mérni, mert ha gyorsan elindul felfele, akkor adom is a lázcsillapítót nem érdekel mennyi. És rá félórára meg kiizzad, onnan tudom, hogy lement a láza. Amikor meg érzem, hogy lázas, akkor adok neki lázcsillapítót mérés nélkül.

2010. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Most én is így tettem mert láttam hogy lázas a lányom,így a mérés végét meg sem vártam,már kapta is a nurofent.

2010. nov. 21. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:
FÜLHŐMÉRŐ! Egy pittyenés az egész - 1 mp. Ne gagyi olcsót vegyetek (Dyras és társai), mert az rettentően pontatlan és csak pénzkidobás, mi is így jártunk, valami olcsóval meg akartuk úszni, aztán visszavittük a boltba, hozzátettünk még 2 ezret és vettünk egy márkásat, ami megbízható, és azóta sokkal egyszerűbb az életünk, mert alvás közben is megmérhetjük, nem kell a ruha alatt matatni a hideg hőmérővel. A füléhez illeszted, egy gombnyomás és leolvasható a hője! Érdemes beruházni, nekünk nagyon bejött. 40/n
2010. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves mai utolsó válaszoló.Köszönöm a válaszokat.

Már én is gondolkodtam fülhőmérőn.Milyet érdemes venni?(írhatnál márkákat)

Neked milyen van és mennyibe került?

2010. nov. 29. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi Braun-t vettünk ( [link] de szerintem ezt a tipust már nem lehet kapni. De amúgy a Braun-ról mindenkitől csak jót hallottam, ezért vettünk mi is annak idején. Először dyras volt, de az feledhető és csak rontja a fülhőmérő mundér becsületét. Tehát Braunból bármelyik type jó, melegen ajánlom. Szóval az árára nem emlékszem pontosan, úgy 6-8 ezer magasságában, de ez már évekkel ezelőtt volt. De én így utólag visszagondolva nem sajnálnék rákölteni, mert sokszor gondoltam rá, hogy nagy találmány és mennyi gyomoridegességet spóroltunk meg vele azóta, mert akárki, akármit mond még a digitális 10 másodperce is hosszú idő tud lenni, ha közben ordít az aprónép. Mi mind a két fülében szoktuk mérni ellenőrzés-képpen és 1-2 tized eltérés még normális a két fül között. Eddig még nem okozott csalódást.
2010. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!