Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért harap? és mit csináljunk...

Miért harap? és mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam és pár napja olyanokat harap és alig lehet elvinni onnan. Tegnap olyat harapott h nem akart rólam leszállni de úgy fájt. Mondtuk neki szépen, csúnyán mindenhogy de csak addig hagyja abba. gondol egyet és kezdi előröl. Azóta már apósomat is megharapta, ma elvittem az orvoshoz mert megvan fázva és ott is harapott szinte mindenkit
2010. nov. 22. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is harapott.Először szép szóval próbálkoztam, utána kiabáltam. Mikor ez sem használt, párszor jól a szájára csaptam, hogy megérezze (tudom, hogy elítélendő!!!). Azóta leszokott róla. Drasztikus módszer, de hatásos!
2010. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Én a helyedben elvinném gyermek-pszichiáterhez. Jobb ötletem sajnos nincsen, ha nem bírtok vele, akkor orvosi segítséget kell kérni. Ne érts félre kérlek, pszichiáterhez én is jártam, nekem nagyon jót tett, az orvos olyan rejtett dolgokat szedett elő a lelkem mélyéről, amikre én nem is gondoltam.
2010. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az első válaszoló ötlete/módszere is tökéletes, valószínűleg én is ezzel próbálkoznék először, vannak esetek, amikor egy jókor adott füles csodákra képes. Ha abból sem ért, utána jöhet a doki..
2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elítélendő, de én visszaharaptam, úgy, hogy érezze.

Azóta sem harap.

2010. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondold el az én 2,5 éves kislányomat aki a bölcsibe a gyerekeket marja meg harapja felváltva,kapott már ki érte csaptam a szájára haraptam vissza ,a gyermekpszih. ismerösöm nem mondta hogy ezért vinnem kéne a gyereket ,hát kinos és nem tudom miért csinálják ezt .
2010. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat ilyenert nagyon felesleges elvinni pszichologushoz.


1. Visszaharapsz, mert tobbnyire jateknak fogjak fel, es bele sem gondolnak, hogy fajdalmat okoznak vele. Ha visszaharapsz ergo rajon, hogy a harapas faj.

2. Sarokba allitod. Ha mast harapott meg, akkor is, es a kis "aldozatot" megolelgeted, ergo, amig o rendetlen harapos a sarokban all, a masik "jo" gyerek szeretetet kap.

3. Rautsz a szajara (ezt mi termeszetesen nem alkalmazzuk az ovodaban), az elso ketto eddig mindig bevalt, a "legharaposabb" kislany 2-3 het alatt meggondolta magat, es o is inkabb puszit kert a sarokban allas helyett.

2010. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 melcsiboszi ***** válasza:
A visszaharapás nagyon jó! :-)
2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig harap, talán nagyobbakat is. Már fáj tőle a lábam és nem akar leállni hiába harapunk vagy ütünk. Ilyenkor mit csináljunk?
2010. nov. 25. 20:27
 9/9 anonim válasza:
Vigyél haza egy nagy szörcsomos szájkosarat..na jo elég lesz a szajkosar is,és mondd neki,h aki harap,annak ezt kell viselnie,mert csak a kutyusok harapnak,és ok ezt viselik,é logasd fel a lakasban vmi kozponti helyre,h lassa...nálunk bevallt
2010. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!