Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha harap a fiam?

Mit csináljak, ha harap a fiam?

Figyelt kérdés
Szerintem a foga miatt csinálja,csak az a gond,hogy lilára harapta a cicimet.Elmondtam neki,hogy fáj,nem szabad.Megsimogatta az arcom,megint elmondtam,hogy ne harapjon,mert az fáj anyának.Erre csakazértis beleharapott 3x a lábamba.22 hónapos.
2011. okt. 19. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát pont ezért mert akkor reagálsz rá.

egyszerüen a harpásra semmivel sem szabad reagálni se leszidni se meglepödni.

egyszerüen arrébb menni, ha közeledik, ne mondj semmit csak egyszerüen akadályozd meg, de ne szidd le ne foglalkozz vele.

2011. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viccesnek találja, főleg ha hevesen reagálsz rá. Ha meg akarja tenni, próbáld elkerülni, elterelni, ha mégis megteszi, mond hogy ez butaság, ilyen nem csinálunk és semmi többet, kezdj bele vmi számára sokkal izgalmasabba. Ha a cicidet harapja, ne engedd cicizni, vagy tegyél fel bimbóvédőt. Ennyi idősen ha időben cselekszel, pikkpakk le lehet szoktatni ilyenekről, legalábbis remélem, neked is sikerül.
2011. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 hónapos,nem cicizik már.csak tiszta butaságból harap.
2011. okt. 19. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiam 22 hós és már fél éve harap. Tesót, apát, engem, mamát... mikor ki van körülötte éppen, ha rájön a haraphatnék. Ő játékból is, meg bosszúból is harap. Az utóbbi pár alkalommal már erélyesebben szóltam rá, és akkor látszott rajta, hogy meglepődött, mintha elszégyellte volna magát.

Hiába mondjuk, hogy nem szabad,mert fáj...ha rájön az 5perc játék közben, akkor hamm...

A tesója tele van már fognyomokkal:(

2011. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hirtelen reakcióból a szájára vágtam (véresre kiharapta a combom)....nagyon sajnáltam,de annyira rosszul esett,hogy gondolkodás nélkül csaptam,nem nagyot épp hogy hozzáértem....meglepődött elég rendesen,és soha többet nem is harapott!
2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már csaptam rá én is a szájára, akkor meghatotta, de nem tanult belőle, azóta is harap...:(
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!