Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell venni egy 3 éves...

Mit kell venni egy 3 éves kisfiunak ajándékba?

Figyelt kérdés
Ha az apukája azt mondta, hogy lomot oda ne vigyek, mert vele együtt ki rak. Annyi játéka van. Egy kétségbe esett kereszt mami.
2010. nov. 24. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én valami Duplot ajánlanék.Van neki valamilyen?
2010. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Duplo vagy Playmobil 1-2-3.

Szerintem ezek nem lomok. Kisebb-nagyobb játékot tudsz belőle választani, ha nincs sok helyük, akkor valami kisebbet. Úgyis elég húzós az áruk.

2010. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, még eszembe jutott a könyv, esetleg dvd, vagy valami jó gyerek zenei cd.


Nem lom, pl. tropikárium, állatkerti, bábszínház belépő, azt viszont konkrétan az ajándékozás pillanatában nem fogja tudni a gyerek értékelni.

2010. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget. Mindjárt meg nézem mi az a dupló. Halvány lil gőzöm nincsen rola. Biztosan valami legó féle. Lehet valami meséskönyv félét kellene venni, neki. a meséket imádja.
2010. nov. 24. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni olyan mesekönyveket, aminek egyik oldala puzzle. Unokáim nagyon szerették. Elég nagyméretű darabok és nem sok részre van osztva, úgyhogy 3 évesen már ki tudja rakni.
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a könyvet javasolnám,esetleg játék tároló dobozt,ha ugyis annyi a lom,vagy valami ruha félét,egy szép törölközőt.
2010. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!