Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adnátok ajándékba egy 9...

Mit adnátok ajándékba egy 9 éves kisfiúnak szülinapra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mar nem oyan kisfiu egy 9 eves. Pl egy szamitogepes jatekot. De semmikepp ne kisautot!
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bicigli, görkori vagy gördeszka
2011. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most egy ideig a nagyinál vannak, ahol nincs számítógép. Biciklije és görlkorija van, a deszkával meg a kicsi szerintem kitörné a nyakát. Ő a keresztfiam.

Olyat szeretnék, amivel itt is el tudja tölteni az idejét.

2011. jún. 23. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Legot,könyvet de PC-s játékot semmiképpen!!
2011. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Pc játékhoz mellékelhetsz beutalót szemészetre, és ortopédiára is. Nem is értem aki ezt írta...

legoból van elég nagy választék, de más társas vagy logikai játék is jó

vagy sárkányrepülő, távirányitós repülő/autó

trambulin, foci labda

2011. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindig legot vettem a kersztfiamnak ennyi idősen, nagyon rá volt kattanva, mindig örült neki. ha nincs ilyen aduászod, én amondó vagyok, legjobb megkérdezni anyukáját, biztos van olyan könyv vagy játék, ami hiányzik a készletből.
2011. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!