Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodában ahová jár majd a...

Az óvodában ahová jár majd a kislányom,40 gyerekre csak 2 wc van, nem kevés kicsit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a gyerekek gondolom egymás után wc nek és nem törlik le egyik gyerek után sem.Már ne haragudjon megb senki,de itthon agyontiszta hófehér wc be wc zik, de kicsit szutykosnak tartom , hogy más szutyi gyerek után is ráültetik az enyémet, ahol éppen otthon nem igazán tisztaságból jött a gyerek, meg hát kitudja mit hoz anyukától a gyerek a koszos wc jéről.Akinek nem inge nem veszi magára, én most komolyan kérdezem, ti nem féltek, hogy valamit összeszed a gyerek az óvodában a wc én?
2010. nov. 24. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem a wc-k számával van szerintem a gond, hanem a tisztasággal. Ha 6-8-10 wc lenne 40 gyerekre, akkor is előfordulhat, hogy pont olyan után ül le, aki után nem szeretnéd/szeretnénk. Nekem fiam van, állva megoldja a problémát, (a többit meg itthon intézi) de látom a lányos anyukák küszködését

Azt tanították meg nekik, hogy mindig letörlik domestosos vagy vmilyen fertőtlenítős kendővel, majd wc papírral az ülőkét. Már kiscsoportban is előbb a zsákjukhoz szaladtak, visszazárható tasakos kendővel mentek csak wc-zni.

Ha van más, jobb tanács, én is szívesen várom!

2010. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a 25 gyerekre van 3.

Sajnos közösségben bármit hazavihetnek,ha nem is ülnek rá,akkor is.Megfogják az ülőkét,nem mosnak jól kezet stb.

Nekem is fiam van,soha nem kakil az oviba,mindig hazahozza:),így még nem volt ilyen problémánk.

2010. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!