Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartósan beteg a kislányom....

Tartósan beteg a kislányom. Jár-e neki étkeztetési támogatás az óvodában?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a tankönyvek ha majd iskolás lesz ingyen lesznek, de nem tudom hogy most is jár-e valamilyen mértékű támogatás. A keresetünk alapján a gyermekvédelmi kedvezmény nem jár meg.
2008. szept. 13. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mijen betegsége van a lisla´nyodnak??Attól is függ...
2008. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi "kislányodnak"
2008. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem aszmás a kislány és az oviba jár 50%-k támogatás.
2008. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szívbeteg. 3 és fél éves, emelt családit kapunk és gyesen is vagyok még.
2008. szept. 13. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem tudom hogy hol érdeklődtél eddig de szerintem ingyenes az étkeztetés is a részére.Kérdezd meg az önkormányzatnál esetleg családsegítőknél ha van ilyen.
2008. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban meg tudják mondani. Utána az önkormányzathoz kell menni, kérvényezni kell. Nekünk is ingyenes, mert én meg egyedülálló vagyok és alacsony a jövedelmünk.
2008. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az óvodában nem tudtak erre válaszolni, az önkormányzat meg azt mondta hogy jövedelem függő. Jó lenne egy letöltendő határozat ezzel kapcsolatban amit be tudnék mutatni az önkormányzatnak. Köszönöm az eddigi válaszokat. Eddig fizettem az étkezésért, de lehet hogy nem is kellett volna???
2008. szept. 14. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
annyi a tehendőd..hogy azt a papirt amit az orvoskiálitott h tartosan betg a kisgyrek..vid el az oviba!! az oviban majd elintézik ez a dolguk!!nem isértem h miért kell még neked fizetned????jogosult vagy rá!!!az önkormányzatnál meg sajnos nem segi tőkészek nálunk sem:(:S
2009. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!