Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a kisgyereked kedvenc meséje?

Mi a kisgyereked kedvenc meséje?

Figyelt kérdés
Kislányunk 20 hos és csak 1 mesét hajlandó nélzni a mumuhugot.
2010. nov. 25. 14:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
20%
20 hónapos és tévét néz? Csak nem a Mónika Show nézőinek új generációját készültök felnevelni?
2010. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kislányom 15 hónapos, és kedvenc meséje a SpongyaBob.
2010. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szokott tévét mézni, ezt az egy mesét, de ezt iméádja. semmi baja nem lesz tőle, ha megnéz egy mesét.
2010. nov. 25. 14:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem (szerencsére) semmit nem hajlandó megnézni:D


Amikor a reggelijét csinálom akkor nézi néha a Roaryt, de inkább csak mondogatja hogy brümbrüm:)

2010. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi bajotok van a mesékkel? mi is néztük és mi is felnöttünk. nem lettünk, de se gyilkosok, se bankrablok. nem az öldöklös mesékról van szó.
2010. nov. 25. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez ma nagy divat,hogy nehogy mesét merjünk nézetni a gyerekkel,mert akkor itt a világ vége.Az én kislányom 22 hós,és igenis szokott mesét nézni,és semmiben nincs visszamaradva a többiektől.Ez nem azt jelenti,hogy egész nap a tv-t bámulja,én is foglalkozom vele minden nap elég sokat,de másképpen nem tudom elvégezni a teendőimet,ha nem foglalom le mesével.(Sajnos nálunk nincs közelben nagyszülő,hogy oda "lepasszoljam" mesenézés helyett,mint az általában mese elenes szülők teszik).

Ő a Mickey egeret szereti,amiben nem lövöldöznek,és nem bántják egymást,úgyhogy nem tudom,hogy mit is tanulhatna ebből rosszat.

2010. nov. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tv-ben: Mickye egér és a Fifi a sláger.

Mesekönyvben:Mondókák gyerekeknek

Boribon,Pinoccio,Altató,Török és a tehenek és még sorolhatnám.

2010. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

2 éves kisfiam nem nagyon néz tv-t,szerencsére,de Barney-t szereti,néha,ha beteg és nem jár bölcsibe,és a bátyus is itthon van,akkor reggelente bekapcsolom nekik a Jimjam-et.

Reggel fél 8-tól megy,így tényleg csak nagyon ritkán vagyunk itthon olyankor.

A szülinapjára is plüss Barney-t kapott,nagyon szereti,de nem mondja,hogy kapcsoljuk be a tv-t:)

(a tesó már 1,5 évesen végigülte a Némó-t)

2010. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hú most én leszek a rossz anya....:)

az enyém kedvencei a Verdák, Toy Story, Mézengúz, Macskarisztokraták. Nyilván nem bámulja egész nap a tv-t (nem is lehetne rávenni), reggel kakaó közben, este elalvás előtt nézi. Én is néztem kiskoromban mesét, hajjaj de még mennyit mikor anyuék állandóan dolgoztak, de a Mónika show és stb. igen távol áll tőlem kedves első válaszoló...azért ne essünk át a ló túloldalára...

2010. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia:)3.válaszoló vagyok.Nekem csak a mai mesékkel van bajom.

Mondjuk a minimaxon jók szoktak lenni, de én jobban örülök ha inkább játszik valamit.


Vagy én mesélek neki, így a képzelőereje jobban fejlődik.


De ez nálam szakmai ártalom, ugyanis óvónő vagyok:)

2010. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!