Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tűzhelyvédőt/tűzhelyzár...

Milyen tűzhelyvédőt/tűzhelyzárat tudok felrakni a szabadon álló gáztűzhelyre?

Figyelt kérdés
Néztem neten az IKEA-s típust meg a Brendonost is, de mintha mindkettő beépített tűzhelyhez lenne csak jó :( Nekem szabadonálló a tűzhelyem, van is mellette mindkét oldalon kb egy arasznyi hely. Mindenképp kellene valami, mert az egyévesem még nem fogja fel, hogy nem szabad oda nyúlni.
2010. nov. 25. 19:32
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezeket néztem. Nem a tűzhelyajtóra való zárat keresek, hanem ami a lángtól tartja távol.

2010. nov. 25. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ikeás állítható, nem fix nagyságú. Szerintem jó lehet szabadon álló tűzhelyhez is, ha van mellette kb fél centi hely.

Nekem ilyen van, nagyon szeretem, mert a lányom nem tud így a tűzhelyen matatni.

2010. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt néztem, hogy állítható, de hogyan rögzítem? Mihez? Nekem csak úgy, magában van egy gáztűzhelyem, körülötte a nagy semmi :D Ha meg csak rárakom a gáztűzhelyre, akkor nem érek el vele semmit, mert arrébb lehet lökdösni, le lehet verni, stb. Nem? Szívesen fogadom az ötleteket bárkitől, köszi, hogy írtál!
2010. nov. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!