Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit és mit játszotok 2...

Mennyit és mit játszotok 2 éves kislányotokkal?

Figyelt kérdés
most kezdte hogy egy percet nincs el egyedül.de ha én játszom vele akármit 1 perc után otthagy és valami mással szőszől.nem jo neki az sem ha én főzők és kihozhatja ajátékait a konyhába.ott kell lennem vele.egész nap anya gyeje jácáj:::)))
2010. nov. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet jatszani fozocskeset, takaritosat, vagy
2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

...vagy ami dolgod eppen van. Vond be a haz koruli munkakba, erezze, hogy fontos, igy a gyereket lekotod es a munka is el lesz vegezve. Tobb turelem kell hozza ugyan, de meghozza aaz eredmenyet.

(bocsi a 2 valasz miatt, a lanyom ugykodik)

2010. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú. Mi nagyon sok mindent játszunk. Rajzolunk, gyurmázunk, bújócskázunk, labdázik, orvost játszik a plüss állataival, főzőcskézik...

Amikor dolgom van, akkor abba is bevonom(kivéve, mikor lefoglalja magát), neki is van kis lábasa, fakanala, életlen, műanyag villa, kés, azokkal főz. Teregetni is segít. Belerakja a mosógépbe a szennyest, megterít az ebédhez...Sok mindent csinálunk. de pl. ha kint vagyunk az udvaron, akkor elszöszöl magában, amíg megcsinálom a dolgomat(levelet, botot, kavicsokat gyűjt, ássa a vakondtúrást).

2010. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is labdázunk, fogócskázunk, "birkózunk", építőzünk, babázunk, főzünk, stb Nagyon sok mindent tudunk együtt csinálni már, pláne, hogy nagyon nagy a szókincse, így meg is értjük egymást 80%-ban:)
2010. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha dolgom van, pl főzés, és mostanában ő sincs el annyira mint mondjuk 1-2 hónapja, akkor felültetem a konyhapultra, és "segít". felverni a tojást, stb. vagy szeletelem a répár, ő közben rágcsél belőle. ez sokkal jobb, mintha ott téblábolna, és nyekegne mert nem tud magával mit kezdeni.

teregetni hol segít hol nem...söpörni szeret. vasalni nem lehet mellette. :D

amúgy, megyünk játszóra, sztem ez foglalkozásnak számít, mert közben is igényli a beszélgetést. :)

itthon főleg délután, este játszunk együtt, rajzolunk, matricázunk, játszunk a plüsseivel, könyveket nézegetünk, építünk, gyöngyöt fűzünk, mese dvd-t nézünk (kisvakond, frakk). van hogy jobban elvan magában, ha dolgom van, van hogy kevsbé...pl. mostanában, de most jön a 2 utolsó foga, eléggé megviseli.

2010. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!