Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányomnak vennék 92-es overált...

Lányomnak vennék 92-es overált vlaahol, teszen, vaterán hiába néztem, nem találtam semmi használhatót. Van tippetek, hogy hol vegyünk?

Figyelt kérdés
C&A-ban vagy inkább sportboltban? 6-7e-nél többet nem szívesen adnék ki rá, így is kb 3 hónapig fogja csak hordani, bármilyen nagyot veszek, jövőre már biztos nem lesz jó. Azt hittem, a tavalyi még jó lesz, de ahogy ráadtam szombaton, kiderült, hogy 80-as (tavaly még lógott rajta mindenhol), ő pedig 92-est hord mindenből.
2010. nov. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél kétrészest, azt még lehet, hogy tudja használni jövőre. Jó gumis a száruk, nem baj, ha nagy egy kicsit. A lányom pont akkora, mint a Tied, és jó rá a tavalyi.

Amúgy rengeteg helyen lehet kapni. Piacon, kínaiba, nagy bevásrlóboltokban, stb. Szóval ott veszel, ahol jó neked.

A kétrészes kabátja nem, de a nadrág jó, így az idén legalább van váltóoverálunk.

2010. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, egyrészest szeretnék, mert mindig az a parám, hogy kilóg a dereka. Kabátja és sínadrágja van, de mégis féltem.
2010. nov. 29. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekünk olyan a sínadrág, hogy még a mellét is takarja, a hátán is addig felér a bélés. Így ott duplán melegíti a nadrág és a kabát.
2010. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy kigyűjtötted, de néztem már őket, vagy az ujja rövid, vagy a szára hosszabb 15 centivel, mint a gyerek, nem is értem, hogy hogy lehet ezeket mind 92-esnek nevezni.
2010. nov. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!