Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8éves lányomnak fogszabályozój...

8éves lányomnak fogszabályozója lesz. Mire számíthatok anyagilag?

Figyelt kérdés
Alul és felül.Alul szabálytalanul,ferdén,nem egy sorban nőttek,felül pedig picit előre áll.4éves koráig cumizott..Iskolafogászaton voltak,3hét múlva van időpontunk.Hogy készítsem a pénztárcám?SZTK alapon fog menni,de színeset akar a drága.Mennyi idő kb.,nagyon fog fájni,és állandót kaphat vagy éjszakait?
2011. okt. 26. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld le a színesről, nem is olyan jó minőségű. Nekem egy éve azt mondták, hogy 100 ezer az alsó, 100 ezer a felső, meg 5000 Ft havonta az állítás. Szoktak kérni előtte egy röntgent, az is olyan 5000 Ft körül van. Miután lejárt, még kell pár évig éjszakai fogszabályozó, hogy ne álljanak vissza a fogak. Na, annak nem emlékszem az árára. De hogy ebből mennyit áll a tb, azt nem tudom.
2011. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh,köszi a választ.Nagyon durva,sokba kerül.Jó ha a feléből megússzuk TB-vel.
2011. nov. 2. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, ez nagyon régi kérdés, pedig épp válaszolni akartam...:D gondolom 8 évesen nem kapott állandót, kizárt, hogy állandót adjanak neki, amíg még vannak tejfogai... színes meg amúgy csak a gumiktól lesz a fogszabályzó. De régi kérdés, gondolom már megoldódott
2013. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!