Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapest XX. Kerületi bölcsikr...

Budapest XX. Kerületi bölcsikről vélemény?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem pozitív illetve negatív véleményt mondani az erzsébeti bölcsikről, illetve hogy melyiket ajánljátok és melyiket nem?
2010. nov. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az Adyról van tapasztalatom, odajár a fiam. Negatív: nagyon nem korszerű az épület és télen simán húz az ajtónál a rés.

Pozitív: a gondozónők jók, elfogadható a játék-készlet, kaja jó- legalábbis a manók állítólag szeretik.

Legnagyobb pozitív: nyáron csak két hét leállás van!

2010. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem a lányom a lila bölcsibe járt.Nagyon szerette.

Az óvodában kiemelkedik a tudása a többiektől.Sokat foglalkoznak velük a gondozónők.

Én a fiamat is oda szeretném vinni szeptembertől.

2010. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Melyik az a lila bölcsi, már hallottam a nevét, de nem tudom hol van, melyik utcában? előre is köszi. :)
2010. dec. 8. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!