Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adamo bébihintáról vélemény?...

Adamo bébihintáról vélemény? Állítólag ez a legjobb bébihinta! Igaz? Kb. mennyi ideig tudja a babátok használni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a keresztfiam nevében tudok nyilatkozni.

Nagyon rossz alvó baba volt, emiatt elég hamar megvették ezt a hintát, és jó 1 éves koráig használták, de talán még tovább is. Sokat aludt benne picibabaként :)

2011. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt is..olcsóbb:

[link]

2011. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én varrtam a babámnak, kb 4 hónapos korától 6-7 hónapos koráig napközben mindig ebben aludt, aztán egyszer csak elkezdte utálni, soha többet nem maradt meg benne. Nem tudom mi történhetett, de hintázni azóta sem szeret semmilyen hintában. A barátnőm is varrt a lányainak, ők összevesznek, hogy melyik használja. A nagy 3 éves, a kicsi másfél. Náluk megérte, nálunk kevésbé.:(

Szerintem lutri, hogy melyik baba szereti.

2011. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagy 2,5 éves, pici korától sokat volt benne, nagyon szerette, jókat is aludt, és most is szokott benne üldögélni. A kicsi 7 hónapos, ő is nagyon szereti, alig lehet kiszedni belőle. :)
2011. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

IMÁDTUK

most jon a kisteso, koltoztunk, de megint lesz lyuk a plafonban miatta.

a fiam 2 eves koraig hasznalta, nem azert mert kinotte, hanem mert uj lakasba koltoztunk, es nem igazan talaltunk helyet neki


nem tudom kulon volt e, de rugót mindenkeppen vegyel melle (de lehet hogy adtak hozza? regen volt).

2011. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!