Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek fájhat a tejfog?...

Szerintetek fájhat a tejfog? Úgy tudom abban nincsennek idegek,2 éves kislányom fájlalja a fogát pár napja, evéskor és fogmosáskor, pedig nem látok rajta semmit.

Figyelt kérdés
Minimélis édességet fogyaszt,pohárból iszik ált.vizet,amúgy gyöngy fogai vannak.
2010. dec. 4. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy fájhat. Nekem is fájt az egyik kiskoromban, mert lyukas volt, be is tömték.
2010. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen fájhat! 2 éves kisfiamnak megvan az első lyukas foga (hozzáteszem, hogy ő is vizet iszik, első foga óta folyamatosan mossuk és kevés édességet eszik). Ezért néztem utána a dolognak és azt olvastam, hogy tévhit, hogy a tejfogban nincs ideg! Bizony van, csak nem olyan mint a csontfogban és fájhat is! A fogorvos mikor megvizsgálta a gyerek fogát mondta, hogyha édeset eszik, akkor simán fájhat neki. Sajna azóta sem sikerül betömetni, pedig már nem egyszer voltunk fogorvosnál, de a testi kényszerrel még várunk, hátha hagyja magát... :S Szerintem nézesd meg fogorvossal, az a biztos! De attól, hogy a fogát fájlalja, még lehet, hogy más fáj, csak ők nem tudják úgy meghatározni!
2010. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még annyi,hogy egyszer fennt,egyszer lennt fájlalja,de akkor elviszem fogdokihoz.
2010. dec. 4. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fájhat sajnos!

Az én kisfiamnak gyökérkezeltek is tejfogat és nyitva hagyta az orvos kiesésig!

2010. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VAgy fájhat neki az ínye is esetleg.
2010. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg afta az inyen?
2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!