Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is extra érzékenyek...

Másnak is extra érzékenyek lettek a fogai terhesség alatt? Ez a terhesség miatt van? 34 hetes vagyok, és kb.1 hónapja hidegre, édesre, és fogmosáskor majdnem megpusztulok, annyira érzékeny.

Figyelt kérdés
Évek óta sensodyne-t használok, mert alapvetően is érzékenyek, de most kibírhatatlan, és a fogkrém sem használ semmit.
2010. júl. 15. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt a fogkrémet használom már nagyon régóta, de nálam is ugyan így van, hogy még ez sem segít, nekem is nagyon érzékenyek a fogaim amióta babát várok. Én elkezdtem Calcium Sandozt inni, hogy nehogy elromoljanak a fogaim, sajna többet nem igazán tudok én se tenni például a fogínyvérzéssel sem.

28 hetes

2010. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így vagyok/voltam ezzel,és én is sensodyne-t(zöldet) használtam már a terhesség előtt is,de terhesen nem használt...az elején sajnos rengetegszer kellett fogorvoshoz járnom,gyökérkezelés,meg vagy 10fogamat betömték..:S,így mivel nemhasznált,kipróbáltam az elmexet,abból is a zöldet,és nagyonjó,egyáltalán nemérzékenyek a fogaim,nem vérzik..stb,még a fagyit is tudom harapni,pedig azt soha nemtudtam mert belehasított.Ha gondolod próbáld ki,nekem nagyon bevált,mindennap használom,persze nem mindenki egyforma,lehet neked ez nemjön majd be,de reméljük:) (36h)
2010. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom akkor az elmex-et, hátha...
2010. júl. 16. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!