Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Atlas kiadó Fejlesztő kártya?...

Atlas kiadó Fejlesztő kártya? Jók? Tapasztalatok? Mgéri

Figyelt kérdés
3 hetente ozza a kártáykat kisgyerkeknek van külön. az első csomagban 60db kártya volt, egy doboz amibe lehet tartani. formák, betűk, állatok, foglalkozások...stbElső csomi 890, tána 1290ft.
2010. dec. 6. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem rendelte meg az első csomagot és utána mondta, ha tetszik akkor rendeljem tovább. Szerintem nem nagy szám. A kártyák vékonyak, könnyen gyűrődnek. Nem nagyon érdekli a 2 éves lányomat. A szekrény tetején áll.
2010. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mennyit rendeltél belőle? csak az első számot?
2010. dec. 6. 15:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én most kültdem őket vissza!!!!! Az első csomagot kértem, mert nem tudtam, mi ez. De mikor már kézhet kaptam, rájöttem, hogy ismerem ezeket a kártyákat.....semmi extra, szerintem nem éri meg az árát. A következő csomagok egyre drágábbak lesznek, a végösszeg valahol 12 ezer körül mozog.....ennyibe kerülnek ezek a papírkártyák. Küldték őket, én nem bontottam ki, hanem visszaküldtem, sértetlenül, bontatlanul. Így elfogadták, nem kell kifizetnem őket.
2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak az első számot. Össze vissza vannak a kártyák. Ajándékba kaptunk egy csomag zsírkrétát is, ami nem is fog. Szerintem ne rendeld meg, tényleg hülyeség.
2010. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Atlastól soha, semmit ne rendeljetek!!!! nem lehet őket lerázni, nézzétek meg a fogyasztóvédelmi ügyeiket a neten...
2010. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első csomagot rendeltem meg, aztán mondom ha jó megrendelem a többit is. De olyan gagyi, szerintem semmit nem ér, így a többit sem kértem. Emailben lemondtam és nem is küldtek többet, megértették.
2010. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is csak az elsőt tartottam meg. Szerintem semmi extra, én inkább könyvet veszek, mint, hogy ezeket rendeljem.
2010. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a neten vettem használtan 2500 Ft-ért vagy 500 db kártyát. Így megérte és nézegetik is időnként a lányaim. Újonnan nem vettem volna meg. Annyit nem ér.
2010. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem kiküldték ugy hogy nem is fizetem ki.neten lemondtam és azota is küldik.kislányom15 hos korátol ismeri.most őssze is rakja őket.pl tudja hogy apék kenyeret süt a tanitonéni tanit stb.nagyon jok...
2010. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF:


Milyen emailcímen lehet lemondani?


köszi

2011. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!