Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érvénytelen TB kártya? Ez...

Érvénytelen TB kártya? Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
3óra hosszát vártam az fogorvosi rendellőben,kihúzták két fogam, aztán közölte az aszisztens hogy nem érvényes a tb kártyám.16hónapos a fiam,terhesség előtt is volt bejelentett munkám,most még is ki kellett fizetnem 6000ft-ot.Mit tegyek?Azt se tudom hol tudnék utánna járni a dolognak.Rosszul tudom hogy akinek gyermeke születik, és neveli annak autómatikusan jár az ellátás?
2010. máj. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy jár!

Menj be a TB-be, reklamálni és nézzenek utána!

Ha, korrigáltak, akkor meg fizessék ki a fogorvos díját Neked!!!

2010. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a munkáltatód hibásan jelentett az APEH fele. Érdemes feléjük jelezni, hogy nézzenek utána.
2010. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is most kaptam az Apehtól egy papírt, hogy 2007. júliusa óta nem vagyok biztosított, holott még soha életemben nem volt olyan, hogy nem dolgoztam. Ezen a munkahelyen 2002 óta dolgozok.

Most Gyeden v.ok.

Szóltam a m.helyemnek intézkedjenek!

Ne hagyd annyiban!!!!

2010. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!