Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Laevolac szirupot adhatom...

A Laevolac szirupot adhatom úgy a lányomnak, hogy csak magába a szirupot, vagy mindenféleképpen hígítanom kell valamilyen italban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem pici a lányod,akkor nem kell higitani,de szerintem hívd fel a gyerekorvosod.A betegtájékoztató nincs meg?
2010. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a leírásban is az szerepel, hogy higítani kell.


Gyors hashajtó hatás elérésére 15-45 ml (1-3 evőkanálnyi) szirupot kell feloldani 1,5 - 2,5 deciliter vízben, teában, gyümölcslében, vagy tejben, melyet reggel, felkelés után, éhgyomorra kell meginni. A hatás kb. 2 óra múlva jelentkezik (fokozott székelési reflex).


Így jobban hat gondolom. Mi is használtuk sokáig és azt mondta az orvos hogy inkább langyos vagy meleg italba tegyem mert úgy hamarabb és jobban hat.

Én sosem adtam higitatlanul.

2010. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!