Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szavo penészölő káros a...

Szavo penészölő káros a szervezetre?

Figyelt kérdés
Tegnap párom a lakás összes helységében lévő penészfoltokat, ami nagyon nagy területen volt, befújta szavoval. Vásárlás után, kb. másfél óra, még mindig nagyon erős szaga volt, igaz, ablakok addig résnyire nyitva voltak. 2 gyermekünk van, káros lehetett nekik??? Náthásak voltak eddig is, de kicsi folyamatosan köhög azóta. Félek, bejuk lett. Mi ilyenkor a teendő?
2010. dec. 7. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam SAVO-t használni, senkinek nem lett semmi baja.
2010. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Szavo nagyon erős, azért köhöghet a kicsi tőle, mert esetleg megmarta a torkát, de bajuk nem lett tőle szerintem. Legközelebb úgy csináljátok, hogy fújd le a penészt, mielőtt elmentek otthonról, de ne maradjon nyitva az ablak. Mikor hazajössz, akkor sarkig ki az ablak, és pár perc alatt totál kiszellőzik.
2010. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nagyon aggódós vagyok, és hát nagy volt a felület, ahol befújta párom.

Mikor hazajöttünk én még kitártam az ablakokat ahol tudtam, remélem azért ment ki a káros anyagból. Hamar elpárolog a hipó belőle?

2010. dec. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!