Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fülben mért hő mennyire...

A fülben mért hő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Fülhőrémünk van, és valamiért gyanús nekem. A lányom feje, nyaka meleg, és nem mér lázat. Megbízható így a mérés? Az éjjel a két fülében mértem a hőt, és majdnem 1 fokos eltérés volt :-(

Popsiban nem engedi:-(


2010. dec. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen megbízható, mert nekem sokkal többet szokott mutatni fülben, mint mondjuk hónapjnál. Nem engedi popsiba?:D Ha nincs más választás jobb egy kis hiszti, mint egy komolyabb probléma vagy magas láz.:)
2010. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi most jöttem rá, hogy popsiba nem is lehet használni fülhőmérőt..:S Szerintem szerezz be egy másik fajtát
2010. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értem van másik, és azzal nem engedi:-)

De igazad van, kibírjuk valahogy azt a hisztit, ha ennyire nem megbízható a fülben mért hőmérő :-(

2010. dec. 8. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk egyáltalán nem megbízható.Ahányszor mérem mindig mást mutat.Általában rögtön 3-szor mérem.Már én nem használom.Nagyot csalódtam benne.Mindenképpen a popójába mérd mert az a legjobb.Próbáld meg egy kicsit lefoglalni hátha sikerülne.
2010. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én akartam venni,mindenki lebeszélt róla,hogy nem megbízható.Még a gyógyeszközösben az eladó is...Kérdeztem dokit,és patikust is.Mi mindig hónaljban mérünk,sose mértem popsiban se.
2010. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kórházban is azt mondták kicsit sem megbízható, mert nagyon pontosan kell a fülbe illeszteni, nem lehet a fülben fülzsír, por akármi.. Szóval sok tényező akadályozhatja a pontos mérést. Persze ha beletalálsz, akkor elképzelhető, hogy jól mér, de lutri.
2010. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!