Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2. osztályos megbízható...

2. osztályos megbízható gyereknek adnátok lakáskulcsot?

Figyelt kérdés
Lakótelepen lakunk és kb. 500 m az iskola a lakástól. Elvileg a papával van délután, de bármikor egyedül is elvan, nem csinál semmi butaságot. Önálló gyerek, lemegy nekem a boltba ha megkérem, megmelegíti az ebédjét, megcsinálja a leckéjét szóval nincs vele gond.
2011. szept. 1. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én még nem (bár nekem még jóval kisebbek a gyerekeim és "nem bízok bennük" pedig már most is itt hagyhatnám őket fél órára nem lenne baj). Egyébként ez sok mindentől is függ. Viszont ha az érzéseimet kihagynám (és a tapasztalatomat: nővéreméknek 2 gyermekük mindig egyedül voltak itthon, amikor ő délutános volt, napközibe nem akarta íratni, más lehetőség meg nem volt, nem történt soha semmi baj, pedig történhetett volna, mert írtó rossz gyerekek, főleg ha együtt vannak) akkor azt mondom persze, főleg ha csak rövid időről van szó. Nagyon sok gyerek "kulcsos" gyerek. Régen sem tudták máshogy megoldani.
2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már elsőben kulcsos gyerek voltam...
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ugyanígy a házunk mellett volt még egy ház, és amellett a suli, tehát köpésnyire volt, még csak út sem választott el minket egymástól.
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnék.
2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a lányom második közepén kapott kulcsot

egyedül ment és jött a suliba

Pesten lakunk és busszal járt be

kisétált a megállóba és leszállt a suli előtt ha jól tudom kb 6-7 megálló volt

de ha lekéste akkor villamossal és busszal ment be

2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM,

egy másodikos még csak 7-8 éves.

2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem.
2011. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!