Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindent megvettetek már a...

Mindent megvettetek már a gyermekeknek Karácsonyra? Valakinek segíthetek választani vagy megtalálni, amit keres?

Figyelt kérdés
Mindent megvettetek már a gyermekeknek Karácsonyra? Valakinek segíthetek választani vagy megtalálni, amit keres??? Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos a lányom. Fogalmam sincs mit vegyek neki :S

konyhája van. Gondoltam ahoz veszek merő kanalakat, edényeket.

Igazából pakolni szeret, tekerni nyomkodni gombokat, de nem tudom mit vegyek neki amivel játszana. Olvastam valaki krumplifejet vesz karácsonyra, lehet azzal eljátszana. Nem tudom mi legyen

2010. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nah ez fogas kérdés....Még senkinek sem vettem ajándékot, csak 1-2 apróság van már meg, de ezek nem nagy dolgok....A szüleimnek, kakukkos órát vettünk...

a 2,5 éves fiamon gondolkozom ezerrel, kap egy "málhás csacsi" társasjátékot, valamint egy ovis készségfejlesztőt. Baba konyhán morfondírozok ezerrel. Bár nem tudom mennyire ciki egy fiúnak. Akit kérdeztem az mind javasolja...És talomban van még egy elektromos motor is.

A kicsi fiam 6 hónapos, neki lövésem sincs. Gondoltam a hip-hop zebrára, vagy hip- hop micimackóra, de azt most még nem tudná használni. Mászó micimackót már kapott télapóra. Szóval nála igazán meg vagyok lőve...

2010. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeknek már nagyjából megvettem mindent, a család többi tagjával vagyok bajba. VAlami jelképes, de személyes ajándékot szeretnék. Nem a sablonos kozmetikai csomag, ital, bonbon. Nagyszülőknek, keresztszülőknek, dédiknek.
2010. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.! A kicsi nekem 4 hós, mókakockákat kap, zsiráfos golyópályát (ehhez mondjuk még kicsi, de sok játékunk maradt a nagyról), és ajtóra rögzíthető rugós hintát.
2010. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Válaszoló! Naptár a ti ill. A nagyszülők szülők képeivel?! Dm rossmanban 1500 ft
2010. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A 4 hós kicsinek sok mindent lehetne.

Mókakockás játékokból és golyókból sokféle Fisher Price játék létezik.

Zsiráfos golyópálya is jó, de van az a spirálos is.

Ajtóra rögzíthető rugós hintából mi a Cam márkájút áruljuk, aminek állítható a rugozása és tálcája is van.

Köszönöm, ha segíthetek!

2010. dec. 11. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még semmit nem vettem. Eddig nem volt rá időm, mert ugye ezt nem vele együtt akarom intézni, de abban az időben, amikor bölcsiben volt, én sem tudtam ezzel foglalkozni. Most kezdődik a vizsgaidőszak az egyetemen, szóval jövő héten, majd amikor reggel letudtam az egyik vizsgámat, akkor utána elmegyek vásárolni, fejben már megvan, mit szeretnék. 3 éves a fiacskám, nagyon szeretne egy esernyőt ("mint a nagyoknak"), egy perselyt (van egy törött perselye, ami régen az enyém volt, abba gyűjti az aprót, mondta, hogy szeretne egy szép perselyt), illetve még amiket kért: egy hatalmas doboz, valami szép, amiben az autóit tudja tartani, mert rengeteg van, meg egy nagy betonkeverő autót szeretne még.

Ezekkel nem lesz semmi gond, viszont arra kíváncsi lennék, hogy perselyt merre keressek. Olyat szeretnék, amit nem lehet eltörni, szóval nem ilyen agyag persely, hanem fém, biztos tudjátok milyenre gondolok. Nekem is volt gyerekkoromban ilyenem, henger alakú, mint egy konzerv doboz, kb. akkora is, és mindenféle mintás van belőle. Láttatok ilyesmit mostanában valahol? Olyan bolt érdekelne, ami Pécsen is van.

2010. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!