Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukákkal beszélgetve kiderül...

Anyukákkal beszélgetve kiderült, hogy az oviban a gyermekeknek a seggük a lyuk köröl sokszor piros, nedvedzik stb. Mi lehet a baj? Konkrétan 25 főből 5 biztosan a többiekkel még nem beszéltünk róla.

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Segguk? Szebb szot nem talaltal, mar elnezest?
2011. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy nem törlik nekik rendesen, ebből nálunk is volt gond, de leget férgesség is. Menjetek orvoshoz.
2011. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én soha nem tapasztaltam hasonlót.. pedig 3 gyerekem már kijárta az ovit.. Emellett óvónőként is volt dolgom jópár kisgyerekkel.

Lehet, hogy arról van szó, hogy a gyerek magának törli ki kakilás után a popsiját és nem sikerül tökéletesen.. Az óvónők nem tudnak minden egyes gyerekkel kimenni a mosdóba, hisz a többit se hagyhatják felügyelet nélkül. Ha a kicsi nem mondja, hogy kakilni megy, néha a dadus se mgy utánuk... Tehát megeshet, hogy nem tökéletes a törlés..

2011. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
elsőnek szívemből szóltál. Én is ki akartam írni, de megtetetted helyettem. na mindegy, nem vagyunk egyformák...
2011. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat! Tán nem vagyok elég művelt! De nem a kérdésre válaszoltatok popót is írhatok vagy szakszerűen is fogalmazhatok,a lényegen nem változtat. Kedves kifogásolók miért kattintottatok ide , hogy ezt elmondjátok kár volt...

NEM VAGYUNK EGYFORMÁK.....ti hogy becézgetitek a nevezett nyílást? Most már érdekelne.

2011. márc. 24. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
"...az oviban a gyerekeknek a FENEKUK vagy POPSIJUK a lyuk korul..." ennyi erovel valagat is irhattal volna. Vagy nem a kisfiam fulyije vagy kukija, hanem f@sza???
2011. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem szoktam "becézgetni", eme nyílást, de ha már így megkérdezted: popsi, fenék, lyuk. De hogy segg!... Nekem nincs seggem... Akkor egy kisgyereknek hogy lenne már segge???


Ha piros, akkor nyilván nincs rendesen kitörölve. Mert az, hogy az ember wc-papírral kitörli, nem elég, ez nyilvánvaló, ha megmosni nem lehet (és nyilván az oviban nincs erre lehetőség), akkor addig kellene popsitörlővel törölni, míg a popsitörlő fehér nem marad...

2011. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
szerintem lehet parazita is.hiaba haborodsz fel, a fenek, popsi, anusz NEM becezese a seggnek, hanem kulturaltabb formaja...mar akinek ez szamit. a lanyomnak is puncija van, nem p******...
2011. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem válaszolóval! Egy kislánynak puncija van, nem p**** és nem p*ncija.
2011. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A segg nekem sem tetszik, pláne, ha gyerekről van szó. Fenék, vagy popsi a normális megnevezése.
2011. márc. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!