Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy játékot keresek, segitenétek?

Egy játékot keresek, segitenétek?

Figyelt kérdés
Keresek egy játékot, de fogalmam sincs hogy hivják vagy hogy hol találhatnám meg. Ez egy olyan játék amibe kisállatok ugranak elő a lyukakból és le kell csapni őket. Nekem volt ilyen kiskoromba és a kislányomnak szeretnék ilyet venni, de nem találok. Ha vki tudja hogy miről beszélek és segitene azt megköszönném
2010. dec. 12. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudom:) Nekem miki egeres volt:D Tesco, Auchan:) és nagyáruházakban lehet:)
2010. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, egerekkel. 4 db van egy sárga alapon, 2-nek csak a feje látszik ki, 2-nek meg a többi része is. Ha a jobban kint levőket lenyomod, akkor a kevésbé kint levők kiugranak. Ha érdelek, nagyon szívesen elpostázom Neked, mert a gyerekeim nem értékelték...
2010. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igazság az hogy angliában élünk, szóval lehet hogy a posta drágább lenne, mint maga a játék, de azért köszönöm. Itt kinn probáltam ilyet keresni, de nem sikerült...
2010. dec. 13. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!