Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9éves fiunak milyen ajándékot...

9éves fiunak milyen ajándékot adhatnék? Valami játékot, vagy inkább valami ruhaneműt?

Figyelt kérdés

Kedves szomszédom 9éves fia az én fiamnak adta a már nem használt játékait. Szeretném viszonozni a kedvességét, mert nem ilyen leharcolt vacak játékokat adott, hanem tényleg jó minőségű, használható jó játékokat. MIvel hálálhatnám meg? Valami nagyobbaknak való játéknak örülne, vagy inkább már valami vagány ruhaneműnek. Esetleg kérdezzem meg anyukáját szerintetek?

Köszönöm ha válaszoltok!


2011. nov. 9. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk nem örülnek annyira a ruhaneműnek, legalábbis az én fiam nem igazán értékeli. Lányom annál inkább :)

Legjobb ha megkérdezed az anyukát, mert akkor biztosan olyasmit veszel, aminek örülni fog.

2011. nov. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!