Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha megizzad a hálózsák alatt,...

Ha megizzad a hálózsák alatt, megfázhat?

Figyelt kérdés
Nem öltöztethetem át folyamatosan! Múlthét szerda óta minden este izzad, mikor elalszik! Két napja hőemelkedése és láza is van, holnap derül ki az oka! Egyenlőre nem tudjuk! Minden este egyszer-kétszer átöltöztetem, de ez sem jó, hogy folyamatosan levetkőztetem! Megint nyirkos kicsit a rugija, a zsák persze száraz! Mit tennétek?
2010. dec. 13. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha lázas, szerintem ne tedd hálózsákba, a hőleadásnak nem jó. inkább csak pizsama és jól szellőző takaró.
2010. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ha ennyire izzad akkor túl meleg van hálózsákhoz tehát sima takaró is elég, vagy a hálózsák alá ne öltöztesd be annyira. Vagy kicsit lejjebb kell venni a hőmérsékletet a kicsi szobájában.
2010. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont akkora a hőmérséklet, mint egy héttel ezelőtt! Vékonyabb zsákban van, jelenleg se láza, se hőemelkedése! Mégis nyirkos!
2010. dec. 13. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok. h a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem fázik meg, ez olyan mint mikor mi a takaró alatt izzadunk.
2010. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. dec. 13. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha beteg, könnyebben megizzad, emiatt is izzadhat. de ha lázas vagy hőemelkedéses, akkor tényleg ne tedd hálózsákba, mert nem tud hőt leadni és baromira felnyomhatja a lázát. olyankor csak lengén, jól szellőző és jó nedvszívó pizsiben/ruciban lehetnek.

én nem szeretem, ha melege van a babámnak, emiatt inkább lengébben öltöztetem, mert ha fázik, arra felébred és csak betakargatom, míg, ha nagyon megizzad, nagyon mélyen bealudhat és ki sem alussza magát annyira.

2010. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!