Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23-fokban éjjel ki milyen...

23-fokban éjjel ki milyen vastagságú hálózsákba altatja 20 hónap körüli babáját? Elég már a vékonyabb hálózsák? Alája egy hosszúújju badyval?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze elég, bár én azért még éjszakára betakarom.
2011. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég.
2011. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az időjárás kiakasztó. Pár napja már 25 fok volt a gyerekszobában, akkor csak egy hosszú ujjú bodyt adtam rá, meg egy vékony nyári hálózsákot. Takarója is van, de úgyis lerúgja. Erre az elmúlt 2 napban meg megint olyan hideg volt, hogy beindult a fűtés! Jött megint a plüsspizsama bodyval, vastag hálózsákkal. Elállta.

De 23 fokban én is úgy altatnám, ahogy te.

2011. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 22-22,5 fok van bent a lakásban. Próbáltam hosszú ujjú bodyt + vékony hálózsákot ráadni, és fázott kisfiam. Pedig általában nem fagyos. De nagyon át tudnak hűlni a falak, ha éppen hideg van kint vagy fúj a szél. Úgyhogy én még egy darabig a hosszú ujjú bodyra a vastagabb hálózsákot adom rá (19,5 hónapos).
2011. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hale ***** válasza:
100%
Ez teljesen gyerekfüggő, a fiam 23 fokban vékony hálózsák+pizsamával alszik, a lányom másfél éves korától 20 fokban sem tűri meg a hálózsákot, se takarót, pizsi fölé egy pulcsit tudok csak ráadni, és nem fázik. Érdemes megnézni a kezecskéket, ha alszik, ha kellemesen melegek, akkor nem fázik, ha a nyaka nyirkos, akkor melege is van.
2011. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!