Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játéknet-től rendeltetek már?

Játéknet-től rendeltetek már?

Figyelt kérdés

Megbízhatóak és tényleg amihez az van írva,hogy készleten van azt másnap kihozzák?Melyik futárral küldik?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 15. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokszor. Most is onnan vettem az összes ajándékot. DLS-el hozzák ki. Gyorsak, pontosak. Megbizhatóak. Most ugy jártam, hogy sokmindent rendeltem, 3 gyereknek kellett, a 11 játékból egy nem volt meg nekik, de ahhoz hasonló vagy ötféle. Már 5 napja feladtam a rendelést, ezért telefonáltam, mi a gond. Választottam másikat, igy másnap itt volt a cucc.
2010. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen és rendesen kihozták, a rendszerükkel baj volt, mikor feladtam a rendelést, ők hívtak fel, h tisztázzuk, szóval teljesen pozitívak voltak:)
2010. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendeltünk már tőlük és én is csak pozitívokat tudok mondani róluk.Tényleg kihozzák pontosan amikorra ígérték,korrekt az ügyintézés is.
2010. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen meg vagyok velük elégedve. Amellett hogy óriási a választék a kiszállítással sem volt gond soha. érülés nélkül ide ért a játék amit rendeletem :)
2010. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap rendeltem először az ingyenes szállítási nap miatt,ma már itt is volt az áru. Minden rendbe volt,máskor is fogok tőlük vásárolni.
2010. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!