Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már rendeltem kisfiamnak/25hó/...

Már rendeltem kisfiamnak/25hó/Karácsonyra ajándékokat, A testvérem szerint nem vagyok normális. Ti rendeltetek már igy elöre?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs igaza és csak olyant rendeltem ami most akcios.Tavaly is ilyenkor rendeltem meg egy garázzt 7000ft ért egy hónap mulva már 12000ft volt és azota sem ment le.Más is szokott ennyire elöre rendelni?
2011. szept. 27. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ige,üzene a tesődnak van még ilyen "zizi" ember,mint te.2 ezerért vettem egy játékot egy aikciós oldalon,ami új volt,és az eredeti ára 7 ezer.eltettem karácsonyra.és már most figyelgetem az ajánlatokat,mert mennyivel könnyebb igy vásárolni,mint egyszerre 20 ezret kiadni.
2011. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy, ha nem hülyeségnek szánta a tesód, akkor vele van gond. Miért ne vásárolhatnál be előre, ha neked az így jó? Nyugodtan.
2011. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már volt rá példa, hogy előre megvettem valamit, szintén azért, mert akkor volt akciós, nem is kicsit:)
2011. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Neki még nincs gyereke és szerintem ezért nem érti meg.
2011. szept. 27. 14:33
 5/10 Réti bubuzér ***** válasza:

Testvéred kapkod

majd a drága szezonban

sűrű tömegben

2011. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Viccelsz??? Én simán mindent összevásárolok, ami értelmes és karácsonyra vagy közelgő szülinapra jó lesz.


Én tipikus "kupon ember" vagyok.

2 hónapos a lányunk, de már megvettem neki minde méretből 3 csomag pelenkát, mert volt 5 kuponom hozzá.

2011. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyakran megveszek dolgokat előre. Általában nem is bánom meg, de volt már ellenpélda is. A lányom Karácsony előtt nem sokkal szerelmesedett be egy játékba, több soron "írt" is a Jézuskának, hát nagyot csalódott volna, ha mást kap. A 2 együtt meg sok lett volna, akkor a tesóknak is dupláznom illett volna. Mákom volt, el tudtam adni, azóta kicsit jobban feltérképezem a dolgokat vásárlás előtt.
2011. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is vásárolok, ha olyan van. Már nem egyszer sikerült negyed áron megvennem egy drága játékot, csak bírjam kivárni a decembert....:)

nekünk ráadásul a szülinapja is decemberben van, sőt januárban szülök, nem hiszem, hogy sok kedvem lesz az utolsó pillanatban kapkodni.

2011. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mindig szeptemberben kezdjük az ajándék vásárlást, nem szeretek kapkodni, és sokan is vagyunk, így be lehet osztani addig.
2011. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BArátnöm már több esetben vett karácsonyi ajándékokat a gyerekeknek januárban! persze következö karácsonyra, én is megvettem 2 hónapos babámnak egy játék babkocsit ami kb2-3 évesen lesz jó neki.és nem ez az elsö eset és nem is az utolsó :)
2011. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!