Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már herpeszvírus a...

Volt már herpeszvírus a kisgyereked szemhéján?

Figyelt kérdés

Nekünk ma ezt diagnosztizáltak, és nagyon félek tőle. Csúnya a szemhéja nagyon, a szemébe még nem ment eddig bele. Még csak két éves. :( Nem beteges, és nincs herpeszes a családban, nem tudom, hogy kaphatta meg.


Kérdezgettem a dokit, mi van, ha a szemébe is bejut, de nem válaszolt, csak mondta, hogy akkor vigyem vissza. Neten keresgéltem de nem találok erről sok infót. Volt már így valaki?


2010. dec. 17. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én herpeszes vagyok. Nekem egyszer kislánykoromban az arcom közepén volt herpesz. Elmúlt, nem maradt utána semmi folt sem.
2010. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Örülök, hogy nem maradt nyoma Nálad sem. Igazából nem sokat tudok a herpeszről, de most a neten rákerestem, és elég ijesztő, hogy ez krónikus is lehet. :( És pont a kicsi szemén. :(
2010. dec. 17. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, ezt nem te kérdezted? Én irtam, hogy biztos herpesz. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

A páromnak volt, azt mondta a szemész, hogyha nincs időben kezelve, komoly szemkárosodás érhette volna. És egy szóval nem mondta, hogy ugy jön megy, mint a szánkon a herpesz. Ez kb 8 éve volt. Oltatni ment a házidokihoz az sztkba. Viszketett a szeme és belenyult sztk összetapizott kézzel. Két nap mulva fájt a szeme, mintha árpa kezdődött volna, csakhogy ahogy zsepivel törölte, vérzett. Na ekkor tudtam, hogy gond lesz. Az antibiotikumos csepp egy hét alatt kikezelte. Sosem volt a száján sem. Remélem tudtam segiteni.

2010. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én voltam az a kérdező is. ! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!! Remélem, hogy nálunk sem lesz gond, mert megőrülnék. Ma kb. két órán keresztül sírtam, amig aludt a gyerek. Soha nem bocsátanám meg magamnak, hogy nem vittem időben. (Mára kaptunk időpontot bőrgyógyászatra, de kiderült, hogy szemészetre kellett volna mennünk, így ott is voltunk délelőtt).
2010. dec. 17. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, megint én. Mikor elkezdett pirosodni , meg viszketni, kb 3 nap is eltelt, mire elmentünk szemészhez, mert akkor máj fájt neki és megijedt. Szóval nem rögtön került dokihoz, de a csepp simán rendbetette meg a szemkenőcs. Ne aggódj, csak add a gyógyszert! Irj, ha meggyógyult! Jobbulást a kis csillagszeműnek:)
2010. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon drága vagy! :) Már mára sokkal jobb lett, persze még mindig csúnya, de már nem annyira, és hálistennek a szemébe nem ment bele a herpesz, kívül maradt rajta :) Kenem és csepegtetek kétóránként felváltva. Hát nagyon remélem, hogy soha többet nem lesz szerencsénk ehhez a vírushoz. :(


Köszönöm a jókívánságot, Nektek is minden jót és Szép Ünnepet kívánok! :) EGÉSZSÉGBEN!!!!! :)

2010. dec. 18. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök:) puszi!!
2010. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!