Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott rosszat álmodni a...

Szokott rosszat álmodni a kicsitek? Olyankor mit tesz, és ti mit tesztek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kiabál-e értetek, vagy sír, odaszalad hozzátok, elmeséli, mit álmodott, vagy nem emlékszik rá, sokáig feszült-e vagy hamar megnyugszik stb. Akármilyen korú gyerekek szüleinek válaszait várom. :)
2010. dec. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de szerintem igen. A délutáni alvásból időnként sírva kel a fiam. Ilyenkor remeg és nagyon sír. Jó pár percnek el kell telni mire egyáltalán megismer és hagyja, hogy megöleljem. Szerintem ilyenkor rosszat álmodik, de nem vagyok biztos benne, mivel elmondani még nem nagyon tudja. 2 éves a fiam.
2010. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy általában fél óra is eltelik, mire teljesen megnyugszik.
2010. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén 2 éves a fiam, nemrég volt először hogy észrevettem hogy rosszat álmodott. Átjött éjjel hozzánk aludni, majd egyszer csak felült és kiáltozni kezdett: "Ammma, amma, amma!" (ez a cumit jelenti). Felébredtem, mondom neki hogy de hiszen ott van a szádban! Kellett egy-két perc mire felfogta, majd könnyes szemmel így szólt: "Cumika elrepült!". Valószínűleg ezt álmodta szegénykém :) De nagyon ari volt, megölelgettem, azután már nyugiban aludtunk reggelig :)
2010. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom januárban lesz 2ésfél éves. Tegnapelőtt hajnalban sírva ébredt és azt kiabálta: "Róbert Gida, Róbert Gida".

Biztos, hogy rosszat álmodott.

Régebben volt egyszer, hogy álmában arról beszélt, hogy a plüss csacsi kint maradt a hintában és sírt mellé.

Ilyenkor általában átjön a nagyágyba hozzánk, ott hamar megnyugszik, ha éberebb, szoktam kérdezni, hogy rosszat álmodott-e, azt szokta mondani, hogy igen, de nem vagyok benne biztos, hogy ezzel teljesen tisztában van.

2010. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!