Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig kakaózott reggel-este...

Meddig kakaózott reggel-este kicsitek cumisüvegből? Kislányom két és fél éves, de még mindig ragaszkodik hozzá.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves múlt, ovis, de a reggeli kakaó csak abból jó. :)

Én is 4 éves korom táján szoktam csak le róla.

Már annyit módosítottunk fél éve kb., hogy szívószállal issza belőle. Avent üveg, beletettem a csőrös részét, de a szilikont kivettem, és így belement a szívószál. Tetszik neki így, könnyebb lesz majd leszoktatni róla.

2011. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A reggeli cumisüveges kakaót már elhagyjuk, ha nem fáradtan kel. Az estit azt még nem tudjuk. Elfárad, és hurcibálja a cumisüveges kakaót.
2011. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Esti kakaót soha de soha nem fog kapni a gyerekem.

Tele cukorral, és éjszakára úgy fekszik le a gyerek. A legfontosabb hogy tiszta fogakkal menjen aludni. azok a gyerekeknek rohad a tejfoguk akik kakóval mennek aludni.

Nekem már az 1 éves gyerekem sokszor csak teát kap reggeli mellé itatós pohárból.

az esti kakót minél elöbb hagyjátok el, fogmosás után csak is vizet adj neki.

2011. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
de ha fogmosás előtt iszik kakaót akkor semmi baja nem lesz! Azt a kis cukrot meg amit megiszik, azt lemozogja napközben! Jó ég...
2011. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem kakaózik (minimális kakaópor van benne, inkább tej az) reggel-este eddig cumisüvegből, 2 hónapja már ilyen csőrös itatóból.

A nagyobbam 4 éves a kisebbem 2. Kakaózás UTÁN mosnak (mosok nekik) fogat és egyáltalán nem rohad nekik:)))

Én nem gondolom ezt olyan húúú de szörnyű dolognak. Összebújnak az ágyon és mesehallgatás közben megisszák.

2011. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ugye senki nem gondolja komolyan, hogy a megszokott esti kakaótól romlik el a gyerek foga. Nagyon sok dolog összetevője eredményez szép fogakat.
2011. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
soha
2011. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még 5 évesen is reggel, félkómában abból ittam. Egyébként este, ha utána fogat mos, nincs vele semi baj. Csak ne azzal aludjon el.
2011. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém a vizet szereti legjobban, napszaktól függetlenül, azt issza reggelire is, lefekvés előtt is, még a babatejet se kéri már. Estére én se adnék neki kakaót, bár utána nagyszerűen fogat lehet mosni, ettől nem fog "elrohadni" a foga (ha a szüleinek van pár agysejtje), de a kakaóban koffein van, inkább reggelire való. És a cukros tea semmivel se jobb a kakaónál.
2011. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3,5 éves lányom reggel este abból issza a karamellás tejet, mert kb. egy évvel ezelőttig nagyon szorulásosak voltunk, és a doktornőnk mondta, hogy az segíthet, és igen segít is.

Mondjuk néha este nem azt kap, de reggel mindig, mert amkor 6-kor ébresztem és még félig kómás, akkor amíg simizi a kezemet és magához tér, addig az kell. :)

2011. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!