Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek dönthető gyerekülé...

Szerintetek dönthető gyerekülést vegyek 2 éves kisfiamnak a 9-25 vagy 9-36-os kategóriában?

Figyelt kérdés
Kinőtte hosszra a 0-18-as ülést. De még sokszor elalszik autózás közben, ezért gondoltam inkább dönthetőre. Ami fix, attól félek, hogy nagyon lebukna a feje, ha elalszik. De az is fontos, hogy állítható magasságú lenne a fejtámla, vagy a háttámla legyen magas.
2010. dec. 18. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Espiro autósülésem van, az 25 kg-ig használható, 20 kilós a kicsim és még mindig kényelmesen elfér benne téli ruhában is. De emlékszem amikor vettük, volt sok, amiknek tényleg kicsi volt az ülés része, hihetetlen azokat hogy minősíthetik ilyen súlyra :(
2010. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves, és most meg nem mondom,milyen márkájú a gyerekülésünk,de dönthető,és ennek nagyon örülök,mert ha néha úgy alszik el,hogy később veszem észre,és még nincs hátra döntve,összevissza lóg szegénykém feje.Én a helyedben mindenképp dönthetőt vennék.
2010. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20 hónaposan kapott egy 9-36 kgs ülést, ami dönthető és magas a háttámlája, ugyanis ő akkor nőtte ki hosszra a 9-18kgs ülést!

Concord trimax az ülés neve, bátran ajánlom!

2010. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha teheted, mindenképp. Kényelmesebb neki, ha elalszik. S még egy ideig tuti be fog aludni a hosszabb utakon.
2010. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!