Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen biztonsági gyerekülést...

Milyen biztonsági gyerekülést ajánlotok 9-36kg-os kategóriában?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem ki: Top Rider, Baby Point Jolly, Baby Design Jumbo Trendy, Coto Baby Jazz. Árban kb. 20e Ft-ot engedhetünk meg maximum! Nektek milyen ülésetetk van? Szeretitek?

Kislányom 3 éves lesz a nyáron és az eddigi gyerekülését most a kistesó örökli, ami 9-18 kg-ig használható, így ő kap újat, de biztonságosabbnak gondolom azt amiben még saját öv is van nemcsak az autó biztonsági övével használható. Aki tud segítsen!


2010. máj. 6. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj,de 20 ezer ft-ért nem kapsz jó tesztekkel rendelkező ülést.Ráadásul az átfogó kategóriák(0-18,9-36)már alapjában nem annyira jó,mint ami 1-1 kategóriában használhatók.Ami nagyon jó,és "átfogó"kategóriás,az pl.a Recaro(kb.60-70 ezer)illetve annak a kistestvére,az STM(Storchenmühle),ami kb.40-50 ezer ft.
2010. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekünk giraffe club van (asszem az egy magyar gyártó), mi a vecsési bababoltban vettük és tavaly volt 22 ezer, épp mi sem áltunk túl fényesen és törekedtünk olcsót venni....nekünk azt mondták a boltban h ebben a kategóriában a vázak teljesen egyformák csak a huzat különbözik, minket lebeszéltek a 10 ezerrel drágábbról.....a határ a csillagos ég, én is elékepedtem, de nem bántam meg, mert nem látom semmi negatívumát....ja de egyébként szerintem ez a méret már nektek kicsi, van a 9-36 kg (asszem), a 3 év körülieknek már azt ajánlják és ezek olcsóbbak is, ott úgy emlékszem még 16-ért is volt ilyen
2010. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: Én nem haragszom, de te se haragudjál már meg, hogy nincs pénzem egy 60-70 ezer Ft-os gyerekülésre! Nem gondolom, hogy ami ennél olcsóbb, abban nem lenne biztonságban a gyermekem, persze én sem valami nagyon gagyit akarok venni, de amiket pl. eddig kinéztem nem gondolnám, hogy annyira "rosszak" lennének! Örülök neki, hogy neked nem jelent gondot ennyi pénzt kiadni egy gyerekülésre, de szerintem nem sokan engedhetik meg maguknak! A többiek válaszát köszönöm!
2010. máj. 6. 15:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van:

[link]

2010. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
minőségbiztosítási mérnök vagyok és anya, általában ezek az ülések megfelelnek az EU-s szabványnak, interneten fel lehet lelni néhányat, ami megbukott, ha kinézed beírod a nevét a keresőbe és nem dobja ki róla, h tiltólistán (kicsi a valószínűsége), akkor nem ártasz a gyerekednek, ha az olcsóbbat is veszed.....kínai piacon ne vegyél, de ezt gondolom tudod, ki lehet azt is keresni h milyen szabványnak kell megfelelnie, ennek a szabványszámnak rajta kell lennie a terméken és akkor baj nem lehet
2010. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a megnyugtató választ! Persze, hogy nem a kínai piacon veszek babaholmikat, de úgy gondolom, hogy attól mert valami olcsóbb árkategória még nem biztos, hogy "selejt". Igen a kinézett termékek megfelelnek az előírásoknak! Mégegyszer köszönöm, az első válaszoló kicsit felhúzott :(
2010. máj. 6. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok.2 gyerekem van,és várjuk a 3.babát...de a biztonságból nem engedek.És tényleg nem akartalak se megbántani,se kioktatni,csak a kérdésedre válaszoltam.
2010. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is első a gyermekem biztonsága, hidd el! De sajnos a gyedem nincs annyi egy hónapban, mint amennyibe az általad biztonságosnak tartott gyermekülés (60-70e Ft)kerül. Te vedd meg a gyermekednek azt, én pedig olyan gyerekülést veszek, amit a pénztárcám megenged és biztonságban is lesz benne a gyermekem.
2010. máj. 6. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem "felhúzni" akartalak(nem is értem,hogyan sikerült,miután én csak VÁLASZOLTAM Neked!)!De tény és való,hogy az általad felsorolt ülésekről én nem találtam megfelelő töréstesztet...és én úgy gondolom,hogy azt nem véletlenül végzik el.Ennyi.És én nem csak 60-70 ezer ft-os ülés mellett tettem le a voksomat!
2010. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!