Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kedvenc könyvei vannak...

Milyen kedvenc könyvei vannak 2 éves gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
Főleg mondókás, de egyebet is írhattok. Köszi!
2010. dec. 19. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi most kezdtünk mesét olvasni esténként. Van sokféle könyve, de minden este ugyanabból kell meséznünk, ez a Móra Ferenc féle Zengő ABC. Tele van képekkel, nagyon szereti.

2 múlt szeptemberben.

2010. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Megtanult vagy 50 szót.

2010. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam kedvencei a Bogyó és Babóca,és még 2 könyv,amit a lidl-ben lehetett kapni nyár végén,az egyikben járművek vannak,építkezés,aratás, a másikban állatok

Ha mondom neki,hogy hozzon olyan könyvet,amiből olvassak ezeket hozza mindig.

2010. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is Bogyó és Babóca meg Anna Peti és Gergő könyvek a kedvencei 26 hós fiamnak.
2010. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A régi kis vakondos, tele képekkel, és a Thomas a gőzmozdony a kedvenc. De minden könyvet imád lapozgatni, olvasásnál még nem figyel. Nincs még 2 éves.
2010. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondókásból nálunk Weöres Sándor a befutó. Kedvenc könyve viszont a Böngésző, abból is a tavaszi, illetve a Legyél Te is ... sorozat.
2010. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gőgös Gúnár Gedeon. Még az én kiskoromból maradt meg,egyszer megmutattam,azóta minden nap elő kell venni. Amúgy állatos könyveket szeret.
2010. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! nem is godoltam, hogy a gőgös gúnár érdekelhetné már. :)))

most fog kapni karácsonyra zengő abc-t, van őszi böngésző, de már nem érdekli, de vagy 2 hónapig minden nap megnéztük ősszel. :)

van Bóbita, azt is mindennap kell, meg Bartos Erika Bárányfelhők, amiben gyermekversek vannak. Meg egy magyar népmesék puzzle-könyv, húsvétra kapta , de akkor még nem érdekelte, múltkor elővettem kínomban, és szereti, a mese még nem érdekli, de a kirakót már egész jól kirakja kis segítséggel. :))

2010. dec. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!