Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ez a védőnő?

Normális ez a védőnő?

Figyelt kérdés
Múltkor mondtam neki, hogy szóljon mielőtt jön. Nem szólt most sem, csak ideállított. Ha a kisfiamat nem veszi észre, akkor be nem engedem4 Gyűlölöm. :S
2010. dec. 22. 10:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Hát..ő igen...
2010. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Neki ez a dolga, hogy úgy menjen ki hogy meglepjen benneteket. Semmi rosszat nem tett ezzel. Nálunk is így jár a védőnő, az első 6 hétben mindíg mondta, hogy mikor jön, aztán később már nem. Délelőtt mi mindig itthon vagyunk, engem ezzel nem zavar, hogy ha ideállít, ezért kapja a fizetését. Lehetnél kicsit megértőbb is, biztos nem azért sétálgat hozzátok ebben a hidegben, mert annyira kedve lenne hozzá...
2010. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit összefüggéstelen. Miért ne venné észre a gyermeket?

Az más ha alvásidőben jön és nincs rá tekintettel de ha pl csak cseveg egy jót meg elkávézgat akkor nem kell beengedni.

2010. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Miért nem tud ideszólni előtte? Egyébként azért tettem fel így, mert már sok van a rovásán "enyhén" szólva. És elmúlt már a gyerek egy éves.
2010. dec. 22. 10:59
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
2 éves koráig menni is fog, mert tényleg ez a kötelessége és dolga.
2010. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Persze, de hetente? :P Max. 2 havonta kéne...
2010. dec. 22. 11:06
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, elmondanám hogy a telefonköltséget van ahol fizetik, van ahol 1300 forintig fizetik, és van amelyik munkáltató nem fizeti....

Őszintén, te a 90 ezres fizetésedből a saját kontódra mindennap telefonálgatnál?

Plusz valamelyik anyuka épp azt veszi zaklatásnak, ha hívogatja a védőnő, mert minek hívogatja...és van akinek az esik rosszul ha havonta jön a védőnő, valakinek meg az ha CSAK mondjuk 3-4 havonta vagy félévente.

Lásd be, nem könnyű minden anyuka szája íze szerint tenni.

2010. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Hozzánk a fiam egy éves kora után talán ha háromszor jött a védőnő, akkor is azért, hogy szóljon, hogy esedékes valami oltás, vagy ilyesmi.
2010. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

A védőnők különbözőek. Egyszer elbeszélgettem az enyémmel.

Azt mondja, hogy sok helyre ő sem mondja, hogy mikor megy, mert bizony ellenőrizni kell.

Látott olyan helyeket, ahova ha bejelenti curi puccba vágva a lakás, meleg kaja, gyerek rendbe rakva, de ha nem jelentette be előre akkor inkább nem is mondja mibe volt a gyerek...


Nem azt mondom, hogy nálatok is előfordulhatnak ilyenek, de úgy látszik az ilyenek miatt sok védőnő egyáltalán nem jelenti be.


Nekem mondjuk eleinte nem mondta, utána már igen. Elmondása szerint, mert nálunk minden mindig rendben van, és azért is jön gyakran, mert olyan jó végre látni egy kiegyensúlyozott, vidám, nem állandóan a tévé elé berakott kicsit. Mondjuk a lányom is kedveli :) legutóbb vitte neki a mesekönyvét és kérte meséljen neki.


18 hónapos a babám


Vagy csak szeret hozzátok járni :)

2010. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

az enyém is ilyen, és én arra gondolok, hogy ez a szabály, mert már más kismamával is beszéltem, és hozzájuk is úgy megy, hogy nem szól előtte

gondolom azért mert így látja igazán hogy mi a helyzet otthon, nem akkor amikor felkészülten várjuk

egyébként utálom én is ezt, egyszer volt hogy be sem engedtem :)

2010. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!