Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, hogy 22 hónapos...

Normális az, hogy 22 hónapos gyerekemnek még mindig csak 10 foga van?

Figyelt kérdés

Van felül 4 és alul 6, de pl. felül még a kettesek nincsenek kint, pedig az 1-es, 2-es fogak jönnek először.


Nem kéne már azért jönni a többinek?


2010. dec. 22. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 26 hós öt foga hiányzik a négy ötös örlő és az egyik kettese is.

ez gyerekenként változó hogy mikor kezdődik milyen ütemben zajlik és stb nem tankönyvi.

2010. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más!Az én fiam 8 és fél hónapós és neki is 10 foga van! :)
2010. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ekkora a lányom és 12 foga van, a 12. egyik nap bújt ki. Majd jönnek azok sorba, nem nagy fogzósak :) Nekünk mindig ezt mondja a védőnő. Ne aggódj e miatt.
2010. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd egyszer csak kibújik egyszerre. A fiamnak 8 bújt ki szinte egyszerre, pár napon belül mindnek kint volt a teteje.
2010. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak azért aggódom mert az én családomban több rokonnak pl. anyukámnak sem jött ki egy-egy foga egyáltalán!
2010. dec. 22. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondta anno a védőnő, hogy a nagy könyv szerint 2 éves korára legalább 8 foga kell legyen. Ha ennyi nincs, az a gond. Vígasztaljon a tudat, hogy azt mondják, a később kijött fogak erősebbek.
2010. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 16hós és a 16.foga jön éppen. Most h írod eszembe jutott h a páromnak se jött ki csak 28 foga összesen.De ezek már a rendes fogai.A tejfogai anno kijöttek mind.A te babádnak is kibújnak majd mind:).
2010. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyukádnak milyen fogai nem jöttek ki? Mert ha mondjuk bölcsességfog, az nem nagy dolog. Nálunk is van ilyen a családban, nekem is csak egy bölcsességfogam jött ki.

Az én fiamnak 9-10 hónaposan jött ki az első foga, most 2 éves, már csak 4 van hátra. Az utolsó fél évben indult be, addig 8 volt.

Ne aggódj, biztatásként azt hallottam, hogy akinek későn jön ki a tejfoga, annak jobb minőségű lesz majd a maradandó is. :)

2010. dec. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!